Sukienki na wesele- jak kupić tę właściwą?

Jak dobrać idealną sukienkę na wesele? Warto jest określić typ figury, ponieważ na jej podstawie można będzie określić jaki model będzie leżał idealnie. Wiadomo, że panie, które posiadają większe biusty z powodzeniem mogą postawić na dekolt w kształcie v, ponieważ doskonale ukaże nie tylko piękny biust, ale optycznie będzie w stanie wysmuklić całą sylwetkę.

Dlaczego warto przymierzyć?

Piękna suknia nie zawsze jest komfortowa w noszeniu. Wiadomo, że jednak wesele trwa kilka godzin, co oznacza, że dobór stroju powinien być na tyle dobry, by zapewnić sobie swobodne ruchu przez cały czas. Warto jest więc przymierzyć kilka różnych sukienek, by wiedzieć która jak leży, ale i w której czujemy się naprawdę swobodnie. W trakcie tańca też ta swoboda będzie mogła się przydać.

Kupowanie to też pewien proces

Nie da się pójść do sklepu i wybrać pierwsza z brzegu sukienkę. Wiadomo, że dobrze jest dać sobie troszkę czasu na podjęcie odpowiedniej decyzji, gdyż to od niej będzie zależało, czy dobrze będziemy się bawiły na weselu czy myślały o tym, jak uwiera nas sukienka. Sukienka na wesele może być ładna, ale musi być również wygodna. Dlatego warto jest zadbać o to, by jedno nie wykluczało drugiego.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Orsay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *