Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kurtki długie dla dojeżdżających do pracy

Bardzo wiele osób musi dojechać do pracy. Dlatego warto jest o tym pomyśleć kompletując dla siebie garderobę. I tak korzystnym rozwiązaniem wydaje się być zakupienie dłuższej kurtki, która jednak będzie w stanie zapewnić ciepło.

Kurtka długa jaką wybrać?

Na rynku znajduje się bardzo wiele modeli tych kurtek, co oznacza, że początkowo można będzie poczuć się zagubionym. Jednocześnie wybierając dłuższa kurtkę należy pilnować by wybrać właściwy rozmiar. Oczywiście nie każda kobieta nosi te standardowe, dlatego warto jest w trakcie przymierzania zapiąć się do końca. W ten sposób można będzie sprawdzić, czy biodra również się zmieszczą.

Kurtka na rower

Dojeżdżając do pracy rowerem czy komunikacja miejską należy pamiętać, że kurtka długa doskonale ochroni przed zimnem i deszczem. To szczególnie istotne w przypadku gdzie kobieta często nosi spódnice. Dlatego kurtki długie będą mogły okazać się tutaj strzałem w dziesiątkę.

 

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *