Kurtki długie do każdej sylwetki

Wybór dłuższej kurtki jest odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które jednak dość długo przebywają na dworze. Ponadto, jeśli droga do pracy wymaga pokonania pieszo określonej trasy, czy skorzystania z komunikacji miejskiej, to tego typu kurtki będą mogły idealnie się sprawdzić. Od czasu do czasu można sobie pozwolić na kupno nowej kurtki, by móc mieć więcej możliwości jeśli chodzi o stylizacje.

Kurtki długie do bioder

Dłuższe kurtki to nie tylko swoboda ruchu, ale również komfort ciepła. Dlatego warto jest rozważyć zakupienie dłuższej kurtki, niż początkowo się zaplanowało. Dzięki czemu być może można będzie zakładać ją znacznie częściej. Wiadomo, że odpowiednio dopasowana kurtka jest w stanie optycznie wyszczuplić sylwetkę. Dlatego warto jest mieć to na uwadze.

Kurtki w różnych kolorach

Jeżeli dana kobieta posiada jedną kurtkę to zwykle wybiera taki kolor, który będzie pasował do większości posiadanych ubrań. Jeśli natomiast tych kurtek w szafie jest więcej, z powodzeniem można pozwolić sobie na różne kolory. Dzięki temu kurtka długa będzie mogła zostać wpasowana do konkretnej stylizacji. Śmiało można stwierdzić, że mimo wszystko długa kurtka do odpowiednie podejście jeśli chodzi o chłodniejsze dni.

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *