Kurtki długie doskonale sprawdzą się do sukienek

Niezależnie od wzrostu posiadanie co najmniej jednej dłuższej kurtki jest wręcz koniecznością, jeśli chodzi oczywiście o nasz klimat. Z tego właśnie powodu bardzo wiele pań zupełnie nie zdaje sobie sprawy z tego, jak duże znaczenie ma dobranie kurtki do swojej sylwetki, ale też do stylu ubierania jaki się preferuje. Warto jest mimo wszystko dać sobie troszkę czasu na podjęcie decyzji, by wiedzieć na jaką kurtkę się zdecydować.

Kurtki długie dla kogo?

Właściwie każda kobieta powinna mieć w swojej szafie przynajmniej jedną taką kurtkę. Dzięki temu można będzie zadbać o siebie w chłodniejsze dni. Tym bardziej, jeśli dana kobieta preferuje jazdę na rowerze, czy też długie jesienne lub zimowe spacery. W ten właśnie sposób można będzie użyć kurtki, by móc zapewnić sobie uczucie ciepła. Pomimo trudności związanych z dobraniem samej kurtki, to jednak później może się okazać, że doskonale sprawdzi się ona w przeróżnych stylizacjach. Dlatego coraz większa liczba kobiet jest zdecydowana na kurtki długie. Od czasu do czasu można zobaczyć, że mimo wszystko kurtka długa dobra jest na chłodniejsze dni, jak i również doskonale ochroni przed deszczem.

Krótkie nogi moda dla pań

Panie bardzo często rozpaczają z powodu krótkich nóg. Jednocześnie należy pamiętać o tym, jak duże znaczenie ma styl ubierania się, gdyż od niego wiele zależy. Przede wszystkim długa kurtka w połączeniu z obcasem będzie mogła zdziałać prawdziwe cuda. Stąd też nawet jeśli kobieta początkowo nie jest do tego przekonana, bardzo szybko będzie się to mogło zmienić. Czasami wystarczy w czasie zakupów przymierzyć kilka modeli kurtek by móc samodzielnie zobaczyć, że dłuższa również ma szansę idealnie się sprawdzić.

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *