Kurtki długie i dopasowane

Kupno kurtki to niezwykle odpowiedzialne zadanie. Dzięki temu można będzie włączyć ją do naprawdę wielu stylizacji. Dlatego jeśli któraś pani zastanawia się nad długością, to zdecydowanie znacznie lepszym rozwiązaniem wydaje się być kurtka długa. To właśnie ona jest w stanie ochronić przed chłodem. Jeśli natomiast zdecydujemy się na model z ortalionem, ochroni również przed deszczem.

Ubiór dla niskich dziewczyn

Znalezienie odpowiedniej kurtki na samym początku bywa dość skomplikowaną sprawą. Jednak kurtki długie, które sięgają do linii bioder mają szansę idealnie się sprawdzić. Z pewnością niskie panie bardzo chętnie wybierają ubrania, które spowodują, że optycznie wydadzą się wyższe. Z tego powodu kurtki długie cieszą się tak dużym zainteresowaniem zwłaszcza u niższych dziewcząt. Śmiało można przymierzyć w najbliższym czasie kilka modeli, by móc się o tym przekonać.

Kurtka długa na zimniejsze dni

W sytuacji, gdy warunki atmosferyczne są niesprzyjające, to właśnie kurtki długie wiodą prym. Można je założyć i doskonale ochronią nie tylko przed chłodem, ale bardzo często również przed deszczem.

 

 

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *