Kurtki długie idealne na rower

Długie kurtki idealnie sprawdzają się do zadań specjalnych. Dlatego jeśli ktoś dojeżdża do pracy czy szkoły rowerem, to w takiej sytuacji sprawdzą się odpowiednio. Wiadomo, że w sytuacji, gdy ktoś jedzie rowerem, to jednak sylwetka jest pochylona, tym samym kurtka klasycznej długości nie będzie przykrywała dolnego odcinka kręgosłupa i jest on narażony na przeziębienie.

Jak się ubrać przy niskim wzroście?

Wiele kobiet uważa, że niski wzrost przeszkadza w fajnym ubiorze. Jednak podstawową sprawą, jest dobrze dobrane ubranie, a to właśnie ono jest w stanie zdziałać prawdziwe cuda. I tak przykładowo jeśli chodzi o kurtki długie, to mają one szansę idealnie się sprawdzić w przypadku niskich osób. Zwłaszcza jeśli kończą się na linii bioder to dobre rozwiązanie. Dlaczego? Dzięki temu można ukryć moment zakończenia nóg, a tym samym sprawić wrażenie że są dłuższe niż w rzeczywistości.

Kurtki długie na jesień

Jesienna pora sprzyja przeziębieniom, dlatego warto jest temu przeciwdziałać. Idealnym rozwiązaniem wydaje się być kurtka długa, ponieważ to właśnie ona jest w stanie przykryć cały tułów. Prawdą jest, że dostępne są przeróżnego rodzaju modele, co oznacza, że w każdym kolorze można będzie mieć naprawdę duży wybór. Wiele zależy od upodobań jak i indywidualnych oczekiwań, dlatego nawet jeśli jakaś kobieta na samym początku jest zagubiona, to po przymierzeniu kilku różnych kurtek znajdzie tę właściwą.

Prezentowane produkty są dostępne w sklepie Answear.
Zdjęcie główne pochodzi ze strony pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *