Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kurtki długie na rower i spacer

Dłuższe kurtki doskonale sprawdzają się nie tylko na rower czy spacer. To idealne rozwiązanie dla osób, które mimo wszystko korzystają z komunikacji miejskiej by dotrzeć do pracy. Warto jest mieć przynajmniej jedną w swojej szafie, a można będzie samodzielnie przekonać się o tym, że mimo wszystko jest to idealne rozwiązanie.

Kurtka długa na co zwracać uwagę?

Przede wszystkim bardzo duże znaczenie ma sam fason danej kurtki. W zależności od tego jaką się ma sylwetkę należy postawić na taki model, który będzie w stanie ją wysmuklić bądź też pomoże w zachowaniu proporcji. Koniecznie należy dać sobie znacznie więcej możliwości jeśli chodzi o stylizacje. Dlatego kurtki długie to idealna opcja na jesień. Wciąż wiele osób korzysta z komunikacji miejskiej, a ponieważ jesienna aura jest mało sprzyjająca, to bardzo często właśnie taka kurtka będzie mogła idealnie się sprawdzić. Z pewnością dla wielu pań będzie się to mogło okazać wybawieniem, w sytuacji gdy do pracy założą sukienkę to tego typu kurtka osłoni je przede zimnem.

Długie nogi jak się ubierać?

Długie nogi i długa kurtka to bardzo dobre połączenie. Dzięki temu można będzie stworzyć wiele ciekawych stylizacji na różne okazje. Bardzo wiele pań obawia się tego, że jeśli mają długie nogi i zdecydują się na dłuższy płaszczyk to można będzie zaburzyć proporcje sylwetki. Jednak nic bardziej mylnego, to właśnie w ten sposób uda się ja idealnie zachować. Należy mieć na uwadze, że kurtka długa to dobre rozwiązanie jeśli chodzi o ochronę przed zimnem, doskonale sprawdzi się również u bardzo wysokich pań. Koniecznie należy mieć na uwadze, że kurtki długie stają się coraz bardziej modne, ponieważ pogoda u nas bywa naprawdę kapryśna.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *