Kurtki długie przy szczupłej sylwetce

Kurtki długie to rozwiązanie nie tylko na zimowe dni. Przede wszystkim doskonale sprawdzą się one jesienią a nawet wiosną, zwłaszcza gdy pada deszcz. Doskonale są w stanie zapewnić ciepło, jak i również skutecznie ochronić przed opadami. Warto jest więc posiadać w swojej szafie przynajmniej jedną sztukę, by móc z niej skorzystać w razie potrzeby.

Kurtka jako dodatek

Przede wszystkim jednak dla wielu kobiet kurtki długie to nie tylko ochrona przed złą pogoda, ale tak naprawdę ważny element stroju. Wiadomo, że czasami należy mimo wszystko zdecydować się na cieplejsze obuwie, co oznacza, że jednak kurtka będzie mogła doskonale się sprawdzić jako uzupełnienie dla całej stylizacji. Przecież założenie samej sukienki i do tego botki wygląda zwyczajnie słabo. Natomiast gdy do całości dołączona zostanie kurtka długa, to automatycznie stylizacja zaczyna mieć sens. Warto jest mieć to na uwadze, a z pewnością niejednokrotnie można będzie zdecydować się na tego typu rozwiązanie.

Moda dla chudych dziewczyn

Jeśli posiada się szczupłą sylwetkę to warto jest ją mimo wszystko podkreślać. Wiadomo, że we wszystkim należy zachować umiar, jednak mimo wszystko kurtki długie będą mogły doskonale się tutaj sprawdzić. To właśnie one nie tylko wydłużą samą sylwetkę ale również doskonale wpłyną na jej wygląd, gdyż pozwalają zachować właściwe proporcje.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *