Kurtki parki – na chłodniejsze letnie dni

Posiadanie kurtki która będzie pasowała do wszystkiego jest wręcz niemożliwe. Jednocześnie należy pamiętać o tym, że warto jest mieć przynajmniej dwie, gdyż dzięki temu można będzie znacznie łatwiej znaleźć odpowiednią do konkretnej stylizacji. Śmiało można zastanowić się nad tym, dlaczego w ostatnim czasie kurtki parki cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem. Prawdą jest, że wiele pań jest nimi wręcz zachwycona. Dlatego można przy okazji przymierzyć kilka z nich, by zobaczyć jak się w nich czujemy.

Kurtki parki jaką podjąć decyzję?

Kurtki wcale nie muszą być w kolorze czarnym. Wiele zależy od tego, jakie ubrania się posiada, w jakich kolorach. Bardzo wiele kobiet zdecydowanych jest na kurtki z kieszeniami, ponieważ zawsze można w nie coś schować. Oczywiście jest to bardzo dobre rozwiązanie, dlatego z powodzeniem będzie się ono mogło sprawdzić przy najbliższej okazji.

Czy kurtka na lato to dobry pomysł?

Pomimo tego, że latem wolimy letnie ubrania, to czasami i kurtka ma ogromną szansę się sprawdzić. Koniecznie należy mieć na uwadze, że kurtka parka może być odpowiednią w bardziej letnie chłodne wieczory. Dlatego nawet problemy typu: jestem niska jak się ubierać nie będą dużymi. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, by dobierać kurtki w odpowiedniej długości, i można będzie dodać sobie optycznie kilku centymetrów.

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *