Kurtki parki zawsze na czasie

Czasami przydaje się dłuższa kurtka. Wiadomo, że nawet jeśli w szafie znajduje się sporo krótkich, przynajmniej jedna parka będzie niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Wiele zależy od kobiety i stylu w jakim zwykle się ubiera, jednak pomimo tego kurtki parki są niezwykle modne w ostatnim czasie. Co więcej, wiele pań twierdzi, że to pewnego rodzaju must have jeśli chodzi o posiadanie konkretnego ubrania w szafie. Dlatego warto jest się nad tym zastanowić.

Jak kupić właściwą?

Przede wszystkim bardzo duże znaczenie ma tutaj odpowiednie podejście do samego zakupu. Wiadomo, że początkowo należy zastanowić się nad tym, jaki kolor będzie najbardziej właściwy. Bardzo dobrym rozwiązaniem wydaje się być tutaj przede wszystkim dopasowanie kolorystyczne do barw w jakich posiadamy buty i torebki z tego sezonu. Dzięki temu można będzie z łatwością dobrać odpowiednią dla siebie kurtkę.

Jestem niska jak się ubierać?

Niskie osoby bardzo często mają problem z dopasowaniem dla siebie ubrań. Prawdą jest, że wiele zależy również od tego, czy dana osoba jest szczupła czy przy kości. W przypadku osób bardzo szczupłych, warto jest postawić na kurtki, które kończą się na wysokości pasa lub talii. W ten sposób można będzie z łatwością wydłużyć sylwetkę. Natomiast u kobiet, które maja bardziej krągłe sylwetki doskonałym rozwiązaniem będzie kurtka, która kończy się na wysokości bioder. Dzięki temu, że nie widać zakończenia nóg, można będzie je optycznie wydłużyć.

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *