Kurtki puchowe dla niższych kobiet

Puchowe kurtki jeszcze kilka lat temu kojarzone były z bardzo szerokimi i niewygodnymi modelami. Prawda jest taka, że naturalny puch nie zajmuje tyle miejsca, co jest w stanie stworzyć naprawdę fajna kurtkę, która nawet nie wygląda jak puchowa. Ponadto należy mieć na uwadze, że stawiając na naturalne wypełnienie można będzie zapewnić sobie znacznie dłuższa żywotność samej kurtki.

Kurtki puchowe a różne marki

Poszczególne marki wypuszczają na rynek różnego rodzaju kurtki puchowe. Jednak nie wszystkie posiadają naturalne wypełnienie, większość z nich syntetyczne. Niestety sztuczne wypełnienie zajmuje o wiele więcej miejsca, przez co sama kurtka wydaje się być bardzo obszerna, ponadto należy mieć na uwadze, że już po pierwszym praniu taka kurtka staje się cienka jak i traci wszelkiego rodzaju zdolności cieplne. Stąd też tak duże znaczenie ma odpowiednie podejście do kwestii jaką jest kupno kurtki.

Jak się ubierać przy niskim wzroście?

Posiadanie niskiego wzrostu powoduje, że kurtka puchowa powinna być w miarę cienka. Niestety te ze sztucznym wypełnieniem będą powodowały, że cała sylwetka wyda się o wiele szersza niż jest w rzeczywistości, a to z kolei sprawi, że kobieta wyda się jeszcze niższa. Dlatego tak ważnym jest by pilnować tego typu kwestii, gdyż to właśnie od nich naprawdę wiele będzie mogło zależeć. Niski wzrost sprawia, że kurtka puchowa powinna sięgać do pasa, i przede wszystkim mieć naturalne wypełnienie.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *