Kurtki puchowe idealne na zimę

Wiele kobiet obawia się puchówek, ponieważ twierdzą, że ten typ kurtek zwyczajnie pogrubia. Prawdą jest, że wiele zależy od ich długości, kroju, ale i samej grubości. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że prawdziwy puch nie jest obszerny. Niestety na rynku wciąż pojawiają się modele, które dumnie są nazywane puchowymi, jednak w rzeczywistości nie mają z nimi nic wspólnego.

Kurtka puchowa o co chodzi?

Prawdziwa kurtka puchowa nie jest gruba. Bardzo wiele modeli w sklepach wygląda, jakby były nadmuchane- niestety ich wkład jest syntetyczny. Co to oznacza? W praktyce ich użytkowanie powoduje, że skóra nie ma szans na oddychanie, dlatego zapięte w całości są niczym sauna, natomiast rozpięte zupełnie nie spełniają swojej roli. Najważniejsze jest to, że już po pierwszym pranie znacznie tracą na swojej grubości, są cienkie niczym kurteczki wiosenne i niestety ale zupełnie tracą właściwości takie jak utrzymanie ciepła. Dlatego tak duże znaczenie ma sprawdzenie, co właściwie taka kurtka posiada w sobie. Dzięki temu można będzie podjąć właściwą decyzję.

Jak wydłużyć nogi?

Odpowiednim strojem można zdziałać prawdziwe cuda. Oznacza to, że nawet jeśli dana kobieta decyduje się na kurtkę puchową, z powodzeniem będzie mogła uzyskać taki efekt. Wystarczy wybrać model, który kończy się na linii pasa i dzięki temu można będzie zyskać kilka dodatkowych centymetrów.

 

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *