Kurtki puchowe – nie takie obszerne jak się wydaje

Posiadanie kurtek z puchu jest naprawdę modne. Wiadomo, że na rynku można spotkać różnego rodzaju podróbki, jak i wkład który jedynie udaje puch. Dlatego warto jest zastanowić się nad tym, w jaki właściwie sposób można będzie to wszystko sprawdzić. Bardzo często na metce można zobaczyć napis, że jest to syntetyczny wkład. Taka kurtka po pierwszym praniu niestety straci na grubości i na właściwościach cieplnych.

Kurtka puchowa jaka długość?

Długość kurtki puchowej może być przeróżna. Wiadomo, że wiele zależy od oczekiwań konkretnej kobiety, a te bywają przeróżne. Koniecznie należy pamiętać również o tym, jak duże znaczenie ma odpowiedni kolor, gdyż to tez będzie mogło pomagać w kompletowaniu ubrań, które pod nią się założy. Bardzo wiele pań wybiera modele dłuższe, gdyż to one dają więcej możliwości jeśli chodzi o zapewnienie ciepła.

Kurtka puchowa na lata

Dobrze wykonana kurtka puchowa, która posiada w sobie prawdziwy puch z powodzeniem będzie mogła sprawdzić się na lata. Dlatego należy przyłożyć się do tego typu zakupów. Kurtki puchowe są modne od dłuższego czasu, dlatego można spotkać wiele ciekawych modeli.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *