Kurtki puchowe odporne na mrozy i opady

Kurtki puchowe bardzo często kojarzone są z tymi obszernymi. Prawda jest taka, że wiele zależy od ich kroju, fasonu jak i samego wypełnienia. Coraz większa liczba producentów, by móc zaoszczędzić pieniądze na produkcji używa sztucznego wypełnienia. Tym samym kurtki są naprawdę bardzo grube. Niestety najczęściej już po pierwszym praniu stają się cienkie, a ich zdolność cieplna znika. Dlatego warto jest zdecydować się na naturalne wypełnienie. Oczywiście jest to droższa opcja, ale jednocześnie znacznie bardziej trwała. Nie każda kobieta uważa, że kurtki puchowe to właściwe rozwiązanie. Co więcej bardzo często można spotkać się z uznaniem, że wygląda się w nich grubo, dlatego lepiej jest ich unikać. Prawda jest taka, że tego typu kurtki mają szansę naprawdę dobrze się sprawdzić o każdej porze zimy. Dobrze dobrana kurtka jest w stanie sprawić, że całość będzie mogła prezentować się naprawdę korzystnie.

Kurtka puchowa zakup na lata

Coraz większa liczba kobiet stawia na jakość. Dlatego są one w stanie zainwestować znacznie większą kwotę pieniędzy w kurtkę, by móc z niej korzystać dłuższy czas. To właśnie powoduje, że kurtka puchowa z naturalnym wypełnieniem, pomimo tego że droższa, to jednak jest znacznie lepszym rozwiązaniem. Od czasu do czasu w sklepach pojawiają się nowe modele tego typu kurtek. Dlatego nawet jeśli jakaś kobieta twierdzi, że to nie dla niej, to po przymierzeniu kilku różnych modeli całkowicie zmieni swoje zdanie. Przede wszystkim należy pamiętać, że dobrej jakości kurtka z powodzeniem posłuży przez kilka lat.

Moda dla wysokich kobiet

Wysokie kobiety z powodzeniem mogą pozwolić sobie na opcję taką jak właśnie kurtka puchowa. Nawet jeśli panie są przy kości, to i tak w ten sposób można będzie nie tylko dodać sobie bardziej kobiecych kształtów, ale przede wszystkim można będzie sprawić, że cała sylwetka wyda się o wiele bardziej kobieca. Oczywiście podstawą jest odpowiednie połączenie kurtki ze spodniami lub spódnicą.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *