Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kurtki puchowe wciąż na czasie

Puchowe kurtki kojarzone są z tym, że są naprawdę ciepłe. Jednak należy zwrócić uwagę, że bardzo duże znaczenie dla tej ciepłoty ma ich wypełnienie. Nie zawsze jest ono naturalne, a niestety to sztuczne bardzo często traci na wartości już po pierwszym praniu czy przemoczeniu. Z tego właśnie powodu tak duże znaczenie ma sprawdzenie, czy kurtka puchowa rzeczywiście zawiera puch, czy tez jego tańsza imitację. To dzięki temu można będzie naprawdę wiele skorzystać na ubiorze. Wiadomo, że jeśli kurtka jest ciepła to ubranie pod nią może być już lżejsze.

Kurtki puchowe tylko dla szczupłych

Panuje przekonanie o tym, że kurtki puchowe pogrubiają. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że tak naprawdę wiele zależy od tego jaki jest model danej kurtki. Dlatego warto jest zwrócić uwagę, że już sama jej długość będzie mogła optycznie ująć lub dodać wzrostu i kilogramów. Wiadomo, że początkowo nie jest to aż tak widoczne, jednak po przymierzeniu kilku różnych modeli i przejrzeniu się w lustrze można będzie ocenić, jak to wszystko wygląda.

 

 

Jak wydłużyć nogi?

Bardzo dobrym rozwiązaniem może okazać się dobranie właściwej kurtki. I tak jeśli kończy się ona na wysokości pasa, to wydłuży nogi i optycznie wyszczupli sylwetkę. Ten sam efekt można będzie osiągnąć jeśli kurtka będzie kończyła się na wysokości bioder.

 

 

 

 

Prezentowane produkty są dostępne w sklepie Answear.
Zdjęcie główne pochodzi ze strony pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *