Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kurtki ramoneski nie tylko dla motocyklistów

Pierwsze skojarzenie jeśli chodzi o kurtki ramoneski to oczywiście motocyklista. Jednocześnie można bardzo szybko przekonać się o tym, że z powodzeniem sprawdzą się one w przeróżnych stylizacjach. Oczywiście są idealne na motocykl, ponieważ zapewniają ciepło, co jest szczególnie istotne przy wyborze tego typu pojazdu. Wiadomo, że zwłaszcza gdy większych prędkościach, zapewnienie sobie ciepła będzie odgrywało kluczową rolę. Koniecznie więc należy zainwestować w porządną kurtkę, która doskonale je zapewni, a jednocześnie będzie się ładnie prezentowała.

O czym należy pamiętać kupując ramoneskę?

Przede wszystkim o tym, by była dobrze dopasowana, a jednocześnie zapewniała swobodę ruchów. Wiele osób zdecydowanych jest na zakupienie obcisłego modelu, przez co późniejsze ruchy są skrępowane, a jazda na rowerze w takiej kurtce jest wręcz niemożliwa. Z drugiej jednak strony należy zadbać o jej właściwą długość. Od niej będzie zależało, czy przykryje nerki w trakcie pochylania się nad kierownicą czy schylania gdzieś na ulicy gdy coś upuścimy. Pomimo tego, że wiele osób podchodzi do tego lekkomyślnie, to jednak zdrowie jest najważniejsze, a czasami wystarczy chwila by się przeziębić.

 

 

Ramoneska do sukienki?

Pomimo tego, że brzmi to dość dziwnie, to rzeczywiście takie zestawienie jest niezwykle często praktykowane. Zwłaszcza jeśli są to sukienki dla wysokich kobiet, to wtedy taka kurtka będzie mogła stać się idealnym uzupełnieniem stroju. Warto jest o tym pamiętać, a być może w najbliższym czasie, gdy żaden z żakietów nie będzie pasował do kreacji, idealnie będzie mogła sprawdzić się taka właśnie kurtka.

 

 

 

Prezentowane produkty są dostępne w sklepie Answear.
Zdjęcie główne pochodzi ze strony pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *