Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kurtki skórzane pasują do wielu strojów

Skórzana kurtka to hit wielu sezonów, stąd też wiele osób posiada ją w szafach. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że spora część posiadaczy takiej kurtki zwykle trzyma ją w szafie. Powód jest prosty, nie wiedzą do czego właściwie można ją ubierać.

Chude nogi jak się ubierać?

Bardzo wiele pań ma problem z dysproporcją swojej sylwetki. Jednak kurtki skórzane będą mogły idealnie pomóc. Przede wszystkim za ich pomocą można będzie doskonale zamaskować szerokie ramiona. Wystarczy, że wybierze się model z dekoltem V, który optycznie wyszczupli górną część sylwetki, a co za tym idzie będzie ona proporcjonalna do szczupłych nóg.

 

 

Kurtki skórzane do pracy

Ubierając się do pracy bardzo często należy przestrzegać różnego rodzaju odgórnych zasad. Dlatego wiele osób jest zdania, że ubieranie skórzanej kurtki nie do końca jest właściwe. Z drugiej jednak strony, gdy pracuje się wewnątrz budynku, to w jakim okryciu wierzchnim się do niego wejdzie nie będzie miało większego znaczenia. Z tego powodu taka kurtka będzie mogła idealnie się sprawdzić.

 

 

Prezentowane produkty są dostępne w sklepie Answear.
Zdjęcie główne pochodzi ze strony pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *