Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kurtki skórzane z prawdziwej lub tej eko

Kurtka to niezbędny element każdej garderoby. Niestety bardzo często zapominamy o tym, że nie tylko powinna ładnie się prezentować, ale przede wszystkim zapewnić ciepło. Stąd też kurtki skórzane to wręcz idealne rozwiązanie dla każdej z pań. To wszystko sprawia, że cieszą się one coraz większym uznaniem.
W ostatnim czasie coraz więcej kobiet jest zdecydowanych właśnie na kurtki skórzane. Dzięki odpowiedniej strukturze nie są grube, a jednocześnie są w stanie zapewnić ciepło. Ponadto posiadają masę różnego rodzaju dodatków jak kołnierze czy zdobienia, które również dodają im uroku. Koniecznie więc należy zastanowić się nad ich zakupem w najbliższym czasie, a być może dokonamy go znacznie szybciej niż wcześniej planowaliśmy. Czasy pokazują, że rodzaj kurtki, którą posiadamy ma ogromne znaczenie dla zestawów ubrań w skład których może ona wchodzić. Stąd też warto jest brać pod uwagę ubrania posiadane w szafie, nim dokona się zakupu odpowiedniej kurtki.

Moda dla wysokich, jak dobrać kurtkę?

Dobór kurtki w przypadku bardzo wysokich pań wcale nie musi być tak skomplikowany, jak początkowo mogłoby się wydawać. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że dobrze dobrana kurtka skórzana jest w stanie służyć naprawdę dłuższy czas. W praktyce będzie to oznaczało, że przy wysokiej sylwetce, będzie ona mogła sięgać do linii pasa. W ten sposób nie tylko podzieli sylwetkę na dwie części, to jeszcze doskonale zniweluje dysproporcje. Wysokie panie z powodzeniem mogą zdecydować się na krótsze kurtki. Dzięki czemu cała sylwetka będzie wydawała się o wiele bardziej proporcjonalna. Z pewnością dla wielu pań taki efekt będzie w pełni zadowalający.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *