Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kurtki skórzane zawsze eleganckie

Skóra jest na czasie praktycznie zawsze. Dlatego jeśli jakaś kobieta nie za bardzo wie, na jaką kurtkę się zdecydować to ta wykonana ze skóry będzie idealna. Należy mieć świadomość co do tego, że mogą sobie na takie kurtki pozwolić zarówno szczuplejsze jak i tęższe kobiety. Wiele zależy od ich długości czy modelu. Stąd też producenci wypuszczają na rynek wciąż coraz więcej różnorodnych modeli.

Kurtki skórzane dla każdej kobiety

Wiele kobiet wychodzi z założenia, że kurtka skórzana wymaga odpowiedniej oprawy jeśli chodzi o resztę ubioru. Owszem to, w jakim stylu konkretna kobieta się ubiera będzie mogło mieć znaczenie. Jednocześnie należy pamiętać o tym, że od fasonu zależy do jakiej sylwetki będzie idealnie pasował.

Nie tylko dla szczupłych pań

Podczas gdy spora grupa kobiet jest zdania, że kurtki skórzane są przeznaczone tylko i wyłącznie dla szczupłych pań, stylizacje widywane na ulicach mówią coś zupełnie innego. Pani w każdym rozmiarze ma szansę prezentować się wspaniale, pod warunkiem, że dobierze dla siebie właściwy fason. Dobrym rozwiązaniem są modele z dodatkami typu wstawki z futra, gdyż doskonale pomagają maskować niedoskonałości figury.

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *