Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Spodnie rurki- by pokazać kształtne nogi

O ile na samym początku wiele pań jest zdania, że do tego typu spodni należy mieć bardzo szczupłe i długie nogi, to patrząc na produkty w sklepach można odnieść zupełnie inne wrażenie. Przede wszystkim nie zawsze spodnie rurki bardzo mocno przylegają do ciała, dlatego nawet jeśli jakaś kobieta nie ma nóg modelki to i tak nic straconego. Koniecznie należy postarać się o troszkę luźniejsze nogawki, by można było zobaczyć, jak dobrze leża takie spodnie.

Spodnie z wyższym stanem

Posiadaniem pełniejszych kształtów wcale nie wyklucza noszenie spodni rurek. Bardzo często kobiety dzięki temu mogą ukryć mankamenty figury. Przede wszystkim decydując się na model z wyższym stanem, doskonale można będzie zamaskować wystający brzuszek. Dlatego należy mieć to na uwadze, by można było zupełnie inaczej podejść do takiego zakupu.

Dla szczupłych nóg

Wiadomo, że kobiety posiadające bardzo szczupłe nogi również mogą nosić rurki. Jednak nie zawsze będą one dobrze leżały. W sytuacji, gdy istnieje bardzo duża dysproporcja pomiędzy nogami a resztą tułowia, rurki będą mogły jeszcze bardziej ją podkreślić. Dlatego należy pilnować, by proporcje sylwetki zostały zachowane.

 

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *