Spodnie rurki- do pracy i na uczelnie

Spodnie które znajdują się blisko przy ciele również mogą idealnie się sprawdzić w przypadku szczupłych pań. Pomimo tego, że pozornie decydują się na nie wysokie kobiety, to te niższe też mają szansę fajnie się w nich prezentować. Jak zawsze ogromną rolę grają tutaj pozostałe ubrania jak i same dodatki. Dlatego na ich doborze warto jest się skupić. O ile jeszcze kilka lat temu spodnie rurki były zarezerwowane jedynie dla bardzo szczupłych osób, to jednak z biegiem czasu przekonuję się do tego właściwie każda pani. Wiadomo, że są takie partie sylwetki, które mimo wszystko należy ukryć. Jednak warto jest pamiętać również o atutach, gdyż to one będą mogły mieć naprawdę duży wpływ na efekt jaki uda się uzyskać.

Jak się ubierać przy niskim wzroście?

Niski wzrost to nie problem. Obecnie spodnie rurki nie tylko doskonale potrafią wysmuklić całą sylwetkę, ale dodatkowo sprawić, że wyda się znacznie wyższa niż jest w rzeczywistości. Koniecznie należy pamiętać o tym, że długość i krój bluzki również będą miały tutaj bardzo duże znaczenie. Koniecznie więc należy przymierzyć kilka różnych, by można było sobie porównać ze sobą. Niski wzrost nie jest przeszkodą w tym, by jednak ładnie się prezentować. Dlatego warto jest zwrócić swoją uwagę na to, jak do tej pory ktoś podchodził do kupna i dobierania dla siebie ubrań. Z pewnością znajomość podstawowych zasad ich dobierania będzie mogła okazać się pomocna.

Spodnie jeansowe

Bardzo wiele pań zdecydowanych jest mimo wszystko na spodnie jeansowe. Prawdą jest, że rurki jeansowe również będą miały szansę dobrze się sprawdzić. Najważniejszą kwestią jest oczywiście dobranie właściwego rozmiaru. Warto jest zadbać również o samą długość nogawek, gdyż od nich też będzie zależało, jak będzie prezentowała się cała sylwetka. Każda sylwetka to bardzo wiele możliwości ubioru. Dlatego samodzielnie należy ocenić w jaki sposób dobierać dla siebie stroje.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *