Spodnie rurki jak je kupować?

Bardzo wysokie kobiety stwierdzają, że spodnie rurki jeszcze bardziej je podwyższają. Jednak prawdą jest, że naprawdę wiele zależy od ich modelu i koloru. Dlatego warto jest zacząć zwracać na to znacznie większa uwagę, a właściwie każda kobieta przekona się o tym, jak wiele możliwości jest w zasięgu rąk.

Spodnie rurki jak kupować?

Przede wszystkim nie każdy model jest bardzo obcisły, co oznacza, że należy zwrócić na to swoją uwagę zanim podejmie się ostateczną decyzję. Jeśli kobieta jest naprawdę bardzo wysoka, z powodzeniem może zdecydować się na rurki które będą miały poziome cieniowanie, gdyż to właśnie one spowodują, że sylwetka będzie mogła wydawać się o wiele bardziej proporcjonalna. Od czasu do czasu można zainteresować się właśnie takimi spodniami, by w późniejszym czasie inaczej na to wszystko sobie popatrzeć. W końcu spodnie rurki to bardzo dobra opcja dla wysokich pań, pod warunkiem, że znajda model który będzie na nich dobrze leżał.

Spodnie wysokie kobiety

Wysokie kobiety które chcą posiadać spodnie rurki bardzo często zastanawiają się na jaki model się zdecydować. Otóż dobrą opcją jest ten w którym cieniowania są poziome, gdyż optycznie dodadzą kilku centymetrów. Bardzo dobrym rozwiązaniem będą również podwinięte nogawki, gdyż optycznie skracają nogi, co w tym przypadku będzie mogło oznaczać znacznie bardziej proporcjonalną sylwetkę. Właściwie możliwości jest na tyle wiele, że tylko przeglądając oferty sklepów i przymierzając poszczególne modele można będzie naprawdę fajnie wyglądać.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *