Spodnie rurki nie tylko dla pań

Obcisłe spodnie podbijają rynek, a producenci wciąż wprowadzają do sprzedaży nowe modele. O ile początkowo wiele osób jest zdania, że mogą sobie na nie pozwolić jedynie bardzo szczupłe osoby, to prawda jest zupełnie inna.

Rurki dla pań

Doskonale pasują do bardziej kobiecych kształtów, ponieważ idealnie podkreślają linię bioder i maskują różnicę w pozostałych częściach nóg. Za to u pań bardzo szczupłych, delikatnie maskują brak bioder, a jednocześnie sprawiają, że sylwetka nabiera proporcji.

Krótsze wersje

Doskonale prezentują się również spodnie rurki w krótszej wersji. Szczególnie w połączeniu z obcasami i w klasycznej wersji. To wprost idealne rozwiązanie dla pań, które nie lubią spódnic, a chcą prezentować się elegancko.

Rurki dla panów

Panowie, którzy tygodniami pracują na siłowni, mogą pochwalić się wspaniała sylwetką w bardziej obcisłych spodniach. Doskonałym fasonem wydają się być rurki. O ile początkowo wielu panów podchodzi do tego sceptycznie, to jednak w późniejszym czasie doceniają to, w jaki sposób podkreślają ich figurę.

 

 

 

Prezentowane spodnie dostępne są w sklepie Answear

Zdjęcie główne pochodzi ze strony pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *