Spodnie rurki z czym je nosić?

Istnieje błędne przekonanie, że spodnie rurki są bardzo obcisłe. Jednocześnie należy uświadomić sobie, że bardzo dużo zależy od ich modelu. Owszem, bywają takie, które bardzo ściśle przylegają do ciała, jednak wśród nich znajdą się i takie, które jedynie podkreślają je w delikatny sposób.

Rozmiarówki spodni damskich

Bywają na tyle zróżnicowane, że właściwie co producent to inne możliwości. Dlatego warto jest już dziś zastanowić się nad tym, w jaki sposób do tej pory dokonywało się zakupu. Oczywiście czasami te różnice dotyczą jednego czy dwóch rozmiarów, jednak bywa że są znacznie większe. Nawet, jeśli z danej marki zawsze był to ten sam rozmiar to i tak warto jest przymierzyć, zanim dokona się zakupu. W ten sposób można będzie mieć pewność, że spodnie będą pasowały.

Spodnie rurki co do nich zakładać?

Bardzo dobrym rozwiązaniem będą przeróżnego rodzaju tuniki, czy luźniejsze swetry. Styliści są zgodni, że jeśli jedna część ubioru jest dopasowana do figury, to druga powinna być troszkę luźniejsza. W ten właśnie sposób można będzie poczuć się nie tylko pięknie ale również komfortowo.

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *