Sukienki bez rękawów dla kogo?

Od czasu do czasu warto jest wybrać się na zakupy. Wiadomo, że ubrań nigdy nie może być zbyt wiele, a jednocześnie należy mieć je na tyle różnorodne, by znaleźć coś właściwego na każdą okazję. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się sukienki bez rękawów, dlatego warto jest się im bliżej przyjrzeć.

Sukienki bez rękawów

Przede wszystkim nie są zbyt odpowiednie dla kobiet, które mają szersze ramiona. Taki krój będzie powodował podkreślenie tej części figury. Jednak i na to jest sposób! Wystarczy, że od talii w dół sukienka będzie rozkloszowana. W ten sposób można będzie zniwelować dysproporcje w sylwetce, jak i również sprawić, że całość będzie prezentowała się wspaniale.

Sukienka ze wzorem

Wiele kobiet obawia się wzorów, ponieważ twierdzą, że mogą je deformować. Z drugiej jednak strony wzory to idealne rozwiązanie, by móc zamaskować pewne niedoskonałości figury. Dlatego nie warto jest od nich uciekać, a być może będą mogły okazać się nieprawdopodobnie pomocne. Odpowiedni krój sukienki w połączeniu z wzorem, jest w stanie sprawić, że każda kobieta poczuje się olśniewająco.

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Born2be

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *