Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Sukienki bez rękawów – w codziennych stylizacjach

Poszukiwanie właściwej sukienki dla siebie bywa problematyczne na samym początku. Jednak wiedząc jaką się ma się figurę, można będzie podejść do tego w zupełnie inny sposób. Dlatego należy mieć to na uwadze, by można było zobaczyć, że sukienki bez rękawów to wspaniałe rozwiązanie dla każdej pani.

Szersze ramiona

Pomimo tego, że bardzo często może się wydawać, że sukienka bez rękawów może poszerzać ramiona, to wystarczy narzucić na nią żakiet czy bolerko, by tego typu problem zniwelować. Bardzo często rozwiązanie problemów z proporcjami sylwetki można załatwić w naprawdę krótkim czasie, a wystarczy do tego chwila uwagi i odrobina kreatywności. Dlatego warto jest być dobrej myśli, ponieważ dzięki temu można będzie naprawdę wiele załatwić.

We wzory

Sukienka we wzory to zawsze dobre rozwiązanie. Dzięki temu można będzie nie tylko wysmuklić sylwetkę, ale przede wszystkim sprawić, że cały strój na tym zyska. Koniecznie należy pomyśleć nie tylko nad właściwym wzorem ale i kolorem. W ten sposób uda się znaleźć coś godnego zakupu i późniejszego noszenia.

 

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Orsay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *