Sukienki do pracy jaki fason jest idealny?

Ubiór do pracy czasami bywa dowolnym, jednak coraz częściej jest odgórnie narzucony. To właśnie sprawia, że szczególnie panie czują się zagubione. U panów to wszystko odbywa się znacznie łatwiej, gdy wystarczą spodnie garniturowe i koszula. Natomiast panie mają całą gamę różnych ubrań i bardzo trudno jest wybrać takie, które będą idealnie pasowały.

Sukienka do pracy o czym pamiętać?

Warto jest zwrócić swoją uwagę na rozmiar. Wiadomo, że zbyt obcisła będzie uwydatniała wszelkiego rodzaju niedoskonałości figury, natomiast zbyt luźna spowoduje, że figura straci kształt. Jeśli natomiast chodzi o długość, powinna ona sięgać optymalnie do kolan. Tego należy się pilnować. Oczywiście może być dłuższa, gdyż wiele pań decyduje się na takie za kolano, jednak to już kwestia indywidualna.

Fason ma znaczenie

Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na sukienkę, która nie będzie posiadała zbyt wielu ozdób, jak i również będzie pozbawiona zbyt dużego dekoltu. Ponadto warto jest mimo wszystko postawić na klasykę, gdyż to właśnie ona sprawdza się właściwie w każdym momencie. Oznacza to, że sukienki zarówno czarne jak i w pastelowych kolorach i klasycznym kroju będą jednymi z najbezpieczniejszych rozwiązań.

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *