Sukienki dzianinowe- rosną razem z nami

Dzianina jest bardzo rozciągliwym materiałem. Co ważniejsze, wystarczy ja wyprać w wyższej temperaturze by mogła się skurczyć. Dlatego tak wiele kobiet ubóstwia sukienki wykonane z takiej tkaniny, ponieważ z łatwością można stworzyć całą kolekcję, bez obaw, że z pewnym momencie nie będą pasowały.

Sukienki dzianinowe na okres ciąży

Ciąża to specyficzny stan, dlatego wiele pań obawia się, że zbyt wiele przytyją i ubrania przestana na nie pasować. Koniecznie należy zwrócić uwagę na fakt, że sukienki z dzianiny będą mogły się w takiej sytuacji sprawdzić wręcz idealnie. Sukienka dzianinowa nie tylko będzie się ładnie prezentowała, ale i urośnie razem z brzuszkiem. Jest to więc bardzo duża oszczędność na ubraniach w tym czasie, a co istotniejsze można będzie ją łączyć z różnymi dodatkami.

By nie była zbyt obcisła

Wiele pań obawia się, że w momencie w którym przybędzie im kilka kilogramów sukienki staną się zbyt ciasne. Sukienka dzianinowa na coś takiego nie pozwoli, gdyż urośnie razem z nami. Co istotniejsze nie jest bardzo opięta, a jedynie delikatnie podkreśla figurę. To właśnie powoduje, że wiele kobiet twierdzi, że sukienki dzianinowe to najlepsze co mogło je spotkać. Warto jest mieć na uwadze, że sukienka z dzianiny pasuje na różne okazje w zależności od modelu.

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *