Sukienki koronkowe doskonale zamaskują niedoskonałości

Koronki kojarzone są bardzo często z czymś naprawdę delikatnym. Wiele kobiet jest zdania, że moją je używać tylko i wyłącznie szczupłe kobiety. Prawdą jest, że duże znaczenie ma nie tylko ich obecność na takiej sukience, ale przede wszystkim rozmieszczenie. To właśnie w ten sposób koronki z jednej strony są w stanie podkreślić atuty danej sylwetki, natomiast z drugiej strony, doskonale ukryć wszelkiego rodzaju mankamenty.

Sukienka koronkowa na wielkie wyjścia

Kobieta, która szykuje się na bardzo ważną imprezę na samym początku zastanawia się nad tym, jaki krój sukienki będzie pasował. Jednak wiele zależy od tego, jakie i gdzie ma ozdoby. Dlatego sukienka koronkowa również będzie mogła idealnie się sprawdzić w każdym rozmiarze. Wiadomo, że nawet jeśli kobieta jest przy kości, będzie mogła w takiej sukience ciekawie się prezentować.

Sukienka koronkowa do pracy

Jeżeli sukienki koronkowe posiadają tylko jakieś wstawki, to z powodzeniem sprawdzą się w pracy. Szczególnie, jeśli w ogólnym wyglądzie prezentują się dość klasycznie. Koniecznie należy o tym pamiętać. Zwłaszcza gdy od kobiety w miejscu pracy oczekuje się konkretnego stroju, to ilość sukienek, które można założyć do pracy będzie miała szansę znacznie się zwiększyć.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *