Sukienki koronkowe nie tylko dla odważnych

Wiele pań wyobraża sobie, że sukienka koronkowa, musi być w całości z niej. Jednak bardzo często wystarczą jedynie wstawki, by całość miała szansę ładnie się prezentować. Pomimo tego, że obawiają się takich sukienek kobiety przy kości, to właśnie koronki mają szansę ukryć mankamenty figury. Dlatego warto jest zmienić o nich zdanie i przymierzyć. W ten sposób można będzie zupełnie inaczej podchodzić do takich zakupów.

Koronka zawsze na czasie

Ciekawostka jest, że koronki są modne właściwie zawsze. To pewnego rodzaju klasyka, która mimo upływu czasu wciąż jest modna. Wiadomo, że w jednym sezonie bardziej w innym mniej, jednak posiadanie sukienki z koronką jest świetnym rozwiązaniem. Ponadto sukienki koronkowe zawsze ładnie wyglądają, dlatego należy przede wszystkim mieć to na uwadze, by w trakcie szukania fajnej kreacji pamiętać o tego typu możliwości.

Sukienka dla puszystych

Kobiety o pełniejszych kształtach z powodzeniem mogą wybierać koronkowe wstawki w sukienkach. Dzięki nim można będzie sporo ukryć. Wiadomo, że muszą one być właściwie rozmieszczone, ponieważ to właśnie wtedy można będzie uzyskać właściwy efekt.

 

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *