Sukienki na studniówkę- co wybrać?

Studniówka to niezwykle istotna zabawa, do której przygotowania trwają wiele tygodni. Przede wszystkim ogromnie dużo czasu zajmuje nauka poloneza, ale i nie mniej wybór właściwej kreacji. W końcu jest to pierwsza poważniejsza impreza w życiu.

Sukienka na studniówkę długa i czarna

Bardzo wiele szkół średnich wymaga, by przynajmniej do poloneza suknie były długie i w czarnym kolorze. W ten właśnie sposób narzuca się strój, przynajmniej tej części uczniów, którzy tańczą. Oczywiście w późniejszym czasie można będzie zmienić sukienką na inną. Jednak wiele młodych kobiet kupuje jedna, w której zostają cały bal. Warto jest sprawdzić w jakim kroju konkretna sylwetka prezentuje się najlepiej. Wybór modeli jest duży, dlatego można poświęcić na przymierzanie więcej czasu, niż początkowo się planowało.

Sukienka na studniówkę z koronkami

Koronki są zawsze na czasie, tym bardziej że dzięki nim można z łatwością zakryć mankamenty figury. Dlatego w trakcie poszukiwania sukienki na studniówkę, warto jest zwrócić na nie większą uwagę. Z pewnością dla bardzo wielu młodych dam, będą się one mogły wydawać naprawdę interesującą opcją. Sukienka na studniówkę musi być wyjątkowa, stąd też można przeznaczyć na jej poszukiwania znacznie więcej czasu. W efekcie oczaruje się nie tylko partnera od poloneza, ale właściwie każdego innego kawalera.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  ORSAY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *