Sukienki na studniówkę jakie buty dobrać?

Znalezienie właściwej sukienki dla siebie na samym początku wydaje się trudne, jednocześnie bardzo dużym ułatwieniem jest określenie czego właściwie się szuka i na jaką okazję. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się klasyczne sukienki, ponieważ to właśnie one sprawdzą się jako sukienki na studniówkę i nie tylko.

Sukienki na studniówkę

Odchodzimy od czasów, w których kupuje się ubranie tylko i wyłącznie na dana okazję. Coraz częściej staramy się kupować coś na tyle klasycznego, by mogło się sprawdzić na wiele różnego rodzaju okazji. Ponadto należy pamiętać o tym, że studniówka mimo wszystko to pierwsza ważna impreza, dlatego tutaj może nastąpić wyjątek. Od pewnego czasu coraz większym zainteresowaniem ciesz się sukienka na studniówkę, która jest klasyczna a jej dodatki troszkę zwariowane. To właśnie klasyka sprawia, że całość nabiera naprawdę wspaniałego uroku. Dlatego należy o tym pamiętać, by mimo wszystko zobaczyć, jak duży szereg możliwości jest właśnie przed nami.

Jestem niska jak się ubierać?

Przy niskim wzroście sukienka na studniówkę, która będzie odpowiednio dobrana ma szansę dodać optycznie centymetrów. Dlatego warto jest by sukienka była maksymalnie długa a do niej można będzie założyć buty na wysokich obcasach. Na tę okazję zdecydowanie długie sukienki są wskazane, dlatego wiele młodych dziewcząt właśnie na takie się decyduje. Oczywiście sukienki na studniówkę mogą być tez krótkie i wtedy jeśli sięgają przed kolano i założy się do nich szpilki, to również doskonale wydłużają sylwetkę.

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *