Sukienki typu mała czarna co do nich zakładać?

W każdej szafie powinna znaleźć się tak zwana mała czarna, ponieważ to właśnie ona będzie mogła okazać się wybawieniem w momencie w którym nastąpi brak pomysłów na strój. Z tego właśnie powodu bardzo dobrym rozwiązaniem jest posiadać przynajmniej jedną małą czarną. Oczywiście warto jest mieć ten typ sukienki w innych kolorach. Podstawą jest tutaj klasyczny krój, który będzie pasował właściwie do każdej okazji. Dzięki temu w krótkim czasie można będzie stworzyć wspaniały zestaw i szybko się naszykować.

Sukienki typu mała czarna tylko dla szczupłych?

Oczywiście wiele zależy od kroju danej sukienki. Jeśli natomiast postawi się na klasyczny krój, to właściwie w każdej szafie powinna się znaleźć przynajmniej jedna sztuka. Dzięki temu można będzie w sytuacji awaryjnej użyć jej do skompletowania stroju na konkretną okazję. Wiadomo, że jeśli ma się kontakt z klientami, czy też pracuje w biurze, to jednak pewnego rodzaju must have.

Jakie buty do małej czarnej?

Najczęściej jeśli sama sukienka jest klasyczna, z butami i torebką można poszaleć. I tak ciekawym połączeniem będzie mała czarna z czerwonymi szpilkami i torebką w tym samym kolorze. Dzięki temu, mimo że klasycznie to jednak można będzie stworzyć ciekawy zestaw, który z powodzeniem będzie mógł zostać wykorzystany na wiele okazji.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *