Ubierz się jak Cara Delevigne

Ubierz się jak Cara Delevigne

Ubierz się jak Cara Delevigne i zyskaj sympatię wielu ludzi. Ta utalentowana, młoda aktorka to absolutnie odkrycie 2017 r. Swoje stylizacje opiera na luźnym looku. Chcesz wiedzieć więcej, zobacz artykuł Ikony Mody.

Ubierz się jak Cara Delevigne

To od czego musisz zacząć to przegląd inspiracji związanych z Carą. W Internecie znajdziesz wiele źródeł, w których zobaczysz, co aktorka założyła na galę, co na wyjście do klubu, a w jakiej stylizacji pozowała dla magazynu. Warto określić styl Cary i porównać go ze swoim. Jeśli wyczuwasz spójność – korzystaj i Twórz swoje outfity.

Casual
Ubierz się jak Cara Delevigne

pinterest.com

W swojej codziennej stylizacji Cara często stawia na wygodę i luźny look. Tak też było w tym przypadku. Spódnica z wysokim stanem została połączona z delikatnym sweterkiem. Stylizacja jest lekka i z pewnością spodoba się każdej kobiecie, która chce zakryć pewne niedoskonałości. O tak – to nie żart! Spódnica z wysokim stanem maskuje nasz brzuszek, a luźny sweterek nie uwydatnia krągłości. Zamiast spódnicy, możemy wybrać np. sukienki, które wyszczuplą sylwetkę. Jak widać taka stylizacja potrafi dobrze wyglądać zarówno w rozmiarze 32, jak i 38+. Cara swoją stylizację wzbogaciła o wielki plecak, a huk nowojorskiej ulicy zagłusza klasycznym modelem Beats, który również jest spójny ze stylizacją.

Official
Ubierz się jak Cara Delevigne

pinterest.com

Na wyjścia oficjalne Cara wybiera spodnie. Rzadko można ją spotkać w sukniach. Myślę, że chce przez to pokazać swój silny charakter i pewnego rodzaju niezależność. W tym wypadku Cara założyła białe high waisty i skontrastowała je czarnym topem o nierównym wiązaniu oraz szpilkami. W ręce trzyma małą kopertówkę. Fryzurę, na którą warto zwrócić uwagę to nic innego jak loki przerzucone na lewy bok. Taki zabieg podkreśli naszą szyję i linie obojczyka, co wygląda bardzo kobieco i seksownie.

Twarz i Dodatki
http://ikonamody.pl/co-ubrac/sukienki-ktore-wyszczupla-sylwetke

pinterest.com

Ciara używa do swojej twarzy lekkich kosmetyków. Jeśli również jak ona, masz piękne, wyraziste oczy, pamiętaj, by tworzyć taki makijaż, który podkreśli ich kolor. Dodatkowo, jeśli tworzysz luźną stylizację, nie zapomnij o bluzie, czapce i lekko pofalowanych włosach. Subtelny look, przełamany klimatem ulicy to must have w młodzieńczym wydaniu. Cara wygląda kusząco, ale i niewinnie. Nie zapomnij o tym, że tego rodzaju stylizacje są przeznaczone dla kobiet o silnym, mocnym charakterze, które mimo młodego wieku osiągnęły już wiele. Taki look może inspirować również kobiety dojrzałe, które osiągnęły sukces, a które chcą czuć się młodo.

 

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *