Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją ślubną kreację!

Agnieszka Kaczorowska, wraz z mężem Maciejem Pelą, spędza miesiąc miodowy na wyspie Mahe na Seszelach. Niedawno tancerka postanowiła pochwalić się swoimi ślubnymi kreacjami.

Agnieszka Kaczorowska i Maciek Pela ślub wzięli w malowniczej Toskanii. W ceremonii, która odbyła się siódmego września, wzięła udział rodzina oraz najbliżsi. Związek tancerzy jest bardzo dynamiczny. Poznali się kilka miesięcy temu, a od kwietnia byli zaręczeni. Na tę specjalną okazję Kaczorowska wybrała aż trzy kreacje Violi Piekut, którymi dopiero niedawno podzieliła się ze swoimi fanami. Aktualnie małżeństwo spędza miesiąc miodowy na Seszelach. Podróż rozpoczęli na wyspie Mahe. Zobaczcie jak młoda para prezentowała się w ich najważniejszym dniu.

View this post on Instagram

To był najpiękniejszy dzień naszego życia. ❤️ Brakuje słów, aby opisać emocje, które nam towarzyszyły. Teraz jesteśmy wypełnieni wdzięcznością. Wynika głównie ona ze szczęścia, że otrzymaliśmy dar prawdziwej miłości.❤️ . Chcemy też podziękować naszym najbliższym – rodzinom i przyjaciołom za ogrom wsparcia, pomoc i za to, że dzięki wspólnym staraniom wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy. ❤️ Kochamy Was !!!! . Dziękujemy także Wam wszystkim za życzenia, które do nas spływają.? Nie sposób na wszystko odpisać, ale serce rośnie…❗️Jest nam niezwykle miło je czytać. . Dziękujemy ludziom którzy zadbali, abyśmy czuli się wyjątkowo – @kolorowekredki ? @thelovebrzozowski ? @violapiekut ? @signorleone ? @lovenail.jb ? @dubasagnieszka ? ! . Dziękujemy za piękne zdjęcia @marek_podolczynski ☺️ Ale też @eachoneteachone.pl , @emotionimage oraz @arcadiusmauritzofficial … i wszystkim gościom.❤️ . Tych DZIĘKUJĘ moglibyśmy wykrzyczeć jeszcze tysiące…! Życie jest piękne. #Pelakiwpodróży #Toskania #Volterra #Tuscany #wedding #bride #groom #lovetotheendoflife

A post shared by Agnieszka Kaczorowska (@agakaczor) on

Fot. główna: Wikimedia

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *