Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Ashley Olsen w nietypowym outficie! Zobacz, w jakim stroju jedna z sióstr wyszła na spacer

Internet obiegły wczoraj zdjęcia 32-letniej Ashley Olsen, która została sfotografowana w Los Angeles. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie strój Amerykanki.

Kobieta wybrała się w środowy poranek na spacer razem z nieznanym dotąd mediom mężczyzną. Najbardziej zaskakujący był jednak strój, na który zdecydowała się Olsen. Duże, ciemne okulary, zbyt duża flanelowa koszula w kratę oraz spodnie dresowe i adidasy – bez wątpienia to nie był outfit, w którym zdecydowałaby się pojechać do pracy. Być może była to forma kamuflażu, jednak paparazzi nie mieli litości i szybko rozpoznali Ashley. Dobór stroju dziwi tym bardziej, że siostry Olsen, znane z takich filmów jak „Czy to ty, czy to ja?” lub „Bliźniaczki na boisku” od lat prężnie działają w branży modowej. Są właścicielkami marki The Row, która obecnie jest warta ponad milion dolarów. Jak widać na poniższym zdjęciu, czasami warto zrobić sobie przerwę i zdecydować się na strój, o którym będzie huczał cały świat. I nie będzie to strój z żadnego wybiegu.

28 August 2018: EXCLUSIVE: Ashley Olsen takes a morning walk with a male companion in Los Angeles the couple got cosy…

Opublikowany przez Mary-Kate & Ashley Obsessed Środa, 29 sierpnia 2018

Fot. główna „Naddsy from Sydney, Australia – Flickr”

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *