Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Beauty blender - kosmetyczny hit

Beauty blender kosmetyczny hit

Beauty blender – kosmetyczny hit tego roku zawojował na stałe w każdej kosmetyczce i nie ma kobiety, która go nie zna. Gąbeczka służąca do nakładania podkładu jest niezwykła i zyskała ogromną sympatię wśród blogerek, trendsetterek i kobiet sukcesu. Czy jest wart swojej ceny? Zapraszamy do artykułu.

Beauty blender – kosmetyczny hit w użyciu
Beauty blender - kosmetyczny hit

pinterest.com

W pierwszej kolejności należy zamoczyć jajko w wodzie, potem dokładnie odsączyć gąbkę za pomocą papierowego ręcznika lub chusteczek jednorazowych. Gąbeczka musi być delikatnie wilgotna. Po wykonaniu tych czynności możesz zamoczyć gąbkę w ulubionym podkładzie (pamiętaj, by dobrać odpowiedni dla Twojej skóry) i rozpocząć makijaż twarzy. Jeżeli uznasz, że podkład rozkłada się niezbyt dokładnie, dociskaj go mocniej do twarzy na całej szerokości. Gąbeczka ma w sobie wiele zastosowań i dzięki niej możesz stopniowo rozłożyć swój podkład. Kształtem przypomina jajko, choć dla mnie osobiście bardziej odmierzacz czasu w kształcie jajka, taki, który możemy znaleźć w sklepie z meblami od przyjaciół Szwedów. Beauty blender – kosmetyczny hit sprawdza się w przypadku każdej cery, a jego rozmiar się zmienia pod wpływem wody – pęcznieje i staje się większy. W swoim zastosowaniu jego szersza część służy do nakładania kosmetyków na czoło, brodę i policzki, węższą rozprowadzisz róż na policzkach, w okolicach oczu i nosa.

Przed i po
Efekty użycia jajka są istnie magiczne. Podkład, który nakładamy, dosłownie staje się jednolity ze skórą, co daje pełne pokrycie twarzy bez efektu „nakładania tapety” Makijaż, który nakładamy beauty blenderem, jest trwały i na długo zostaje na twarzy. Nie da się go porównać z żadnym innym narzędziem do makijażu twarzy, a grono ekspertów poleca go rękami i nogami. Stosuj beauty blender na co dzień, na imprezę, na sesję fotograficzną, do wywiadu lub występu w TV. Wszędzie, gdzie potrzebny będzie make-up.
Pielęgnacja gąbeczki

Beauty blender - kosmetyczny hitDbaj o czystość swojej gąbeczki, unikaj sytuacji, w której zgromadzą się na niej zabrudzenia. Twoja twarz jest najważniejsza i nie możesz pozwolić, by została zabrudzona lub zainfekowana jakąś głupotką. Czyść jajko za pomocą wody i płynu przeznaczonego do czyszczenia. Zapytaj w drogerii o płyn do pielęgnacji beauty blendera. Dobre do czyszczenia jest również szare mydło w płynie. Każdy środek pielęgnacji hipoalergiczny jest odpowiedni, bo nie wchodzi w konflikt z twarzą. Unikaj przypadkowych środków w stylu szampon, płyn do kąpieli, mydło w płynie. Parabeny są wszędzie, a alkohol coraz częściej konserwuje takie środki, a to coś, czego nasza twarz nie chce za nic w świecie. Gąbeczka musi być wysuszona po dezynfekcji i odłożona do pudełeczka, które szczelnie zamkniesz. Nigdy w życiu nie wrzucaj jajko do kosmetyczki luzem. Narobisz sobie krzywdy. Dbaj o swoją twarz i bądź piękna. Beauty blender – kosmetyczny hit? ZDECYDOWANIE TAK!

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *