Black Friday 2017

Black Friday 2017

Black Friday 2017 już za kilka chwil. Centra handlowe będą gościć tłumy gotowe stać w długich kolejkach po to, by kupić ulubioną rzecz w dużo niższej cenie! Gdzie znajdziecie. Sprawdź dokładną datę i nie zapomnij o tym wydarzeniu!

Black Friday 2017

Black Friday 2017

pinterest.com

Black Friday przybył do Polski prosto ze Stanów Zjednoczonych i stał się z dnia na dzień hitem. W tym dniu większość sklepów w centrach handlowych oferuje wiele zniżek i rabatów na zakupy. Black Friday symbolizuje czas gorących zakupów przed Bożym Narodzeniem i jest idealną okazją do tego, by pomyśleć o choinkowym podarunku zdecydowanie wcześniej. W Ameryce Black Friday pojawia się zaraz po Święcie Dziękczynienia. Jak

jest w Polsce? W Polsce ten dzień przypada na 24 listopada. Zapamiętaj tę datę! Sklepy w Polsce poza tym dniem, wydłużają akcję o cały weekend, kiedy klientów w sklepach jest najwięcej.

W którym sklepie znajdziemy promocję?

Promocją Black Friday zazwyczaj są objęte wszystkie sklepy. Jest jednak za wcześnie na to, by informować, kto na pewno dołączył do akcji. Co roku swoje promocyjne produkty oferuje hiszpańska sieć sklepów Inditex, czyli Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, ale i polskie sieci sklepów jak Reserved, Cropp, House czy Mohito. Już na wstępie swoją promocję ogłasza drogeria Rossman, gdzie przy zakupie jednej perfumy drugą otrzymujesz gratis. Dodatkowo promocja obejmuje zestawy prezentowe, a więc idealne dla mężczyzny i kobiety pod choinkę.

Godziny otwarcia i wskazówki
Black Friday 2017

pinterest.com

W tym dniu część sklepów jest otwarta dłużej, niż zwykle, a co za tym idzie, szaleństwo zakupów nie zna granic. Galerie również chętnie wydłużają godziny pracy, odpowiadając tym samym na potrzeby klientów. O czym należy pamiętać? Przede wszystkim o dacie. Przypominamy raz jeszcze – 24 LISTOPADA. Przed tym terminem warto przejść się po ulubionych sklepach, by zmierzyć ubrania z kolekcji. Kto wie, może właśnie te wejdą w zakres promocji, a wtedy unikniesz długich oczekiwań w kolejce do przymierzalni. W tym dniu pamiętaj również o swoich bliskich. Spraw im radość i kup coś bez okazji lub zaplanuj bożonarodzeniowy podarunek.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *