Charakteryzacje Deynn

Charakteryzacje Deynn na Haloween podbiły Instagrama i Facebooka. Blogerka zaskoczyła fanów swoim talentem. Które charakteryzacje okazały się najlepsze i jakie talenty dotąd skrywane ukazała społeczeństwu w Internecie? Sprawdź koniecznie.

Charakteryzacje Deynn

Co prawda Halloween za nami, ale nadal trwa cykl imprez w tym klimacie. Internet nie odpuszcza i na każdym serwisie możesz już poczytać o tym, co ubrać, jak wyglądały w tym dniu gwiazdy i jaki makijaż okazał się najlepszym. Swoich fanów zaskoczyła Deynn, publikując na kanałach społecznościowych efekty pracy, jako charakteryzatorka. Według nas HOT!

Krew na twarzy
Charakteryzacje Deynn

facebook.com/DEYNNKA/

Deynn chwali się pod tym zdjęciem swoją kilkunastominutową pracą, bez wsparcia sztucznej krwi. Wszystko, co udało jej się stworzyć, zrobiła za pomocą kosmetyków i dobrego, kreatywnego pomysłu. Jej modelami byli Daniel i jak Deynnka mówi jej 10-letnia siostra. W to chyba nie uwierzyliśmy. Prawdę mówiąc, efekt robi wrażenie i od tej strony jej jeszcze nie znaliśmy.

Paznokcie
Charakteryzacje Deynn

facebook.com/DEYNNKA/

To, co wzbudziło nasze dodatkowe zainteresowanie to oryginalny nail art, który na swoich paznokciach wykonała sama Deynn. Styl blogerki jest mocno oryginalny, momentami wręcz awangardowy. Czy mogłoby być inaczej przy okazji Halloween? Nigdy w życiu! Krwisto-czerwona baza na paznokciu to must have tego święta. Poza barwą czerwoną na paznokciach możemy zauważyć czarne strużki. Czy to symbol zastygniętej krwi? Nieco creepy, ale bardzo na topie. Pytanie, które sobie zadajemy, to o pająki w białej wacie? Czy to jakiś specjalny dodatek do outfitu? Wata cukrowa? Jadalna? A może zwykły rekwizyt. Trudno odpowiedzieć na to pytanie, ale sam pomysł wart uwagi.

awangardowe dodatki
Charakteryzacje Deynn

facebook.com/DEYNNKA/

To o czym, nie można zapomnieć to seria awangardowych dodatków. Naszyjniki, długie kolczyki, bransoletki, odkryte tatuaże (jeśli posiadasz) i koniecznie czerwona szminka. Jeśli nie jesteś fanką tego koloru, możesz wybrać kolor czarny – w tym dniu idealnie podkreśli mrok Twoich stylizacji. W tym dniu bądź jak Deynn i zaskocz wszystkich swoimi oryginalnymi pomysłami, kreatywnością w tworzeniu make-upu i idealną stylizacją.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *