co to jest color blocking

Co to jest color blocking? Jak go nosić – praktyczny poradnik

Sezon wiosna lato 2017 stawia na soczyste, intensywne kolory: fuksja, żółty, pomarańcz, fiolet oraz czerwień. To miła odmiana po zimowych stylizacjach, dlatego też wielu projektantów postawiło nie tylko na kolory, ale i na color blocking. Co to jest color blocking? To przede wszystkim zabawa kolorem i fasonem.

Co to jest color blocking?

To trend, który opiera się na zestawieniu ze sobą jednolitych, intensywnych, nasyconych barw. W stylizacji z wykorzystaniem color blockingu powinny znaleźć się co najmniej dwa, kontrastujące ze sobą barwy. Super odważne Panie mogą użyć w stylizacji więcej kolorów. Powinny pamiętać jednak o jednej zasadzie: color blocking lubi minimalistyczne formy. Proste fasony i dodatki.Łatwo tutaj o przesadę, która w tym przypadku może być kiczowata. Jeśli zdecydujemy się na kolorową stylizację przyjrzyjmy się jej krytycznym okiem. Gdy mamy wrażenie, że coś nie gra i czegoś jest za dużo – pewnie tak jest. Minimalizm jest w tym przypadku naszym najlepszym przyjacielem.

Magia kolorów

W modnych kolorowych stylizacjach łączy się z pozoru niepasujące do siebie kolory. Nigdy pewnie nie pomyślałaś, żeby połączyć ze sobą jaskrawą zieleń i intensywny róż? Teraz możesz spróbować. Kolory te doskonale ze sobą kontrastują i stworzą modny look. Nie bój się eksperymentować. Baw się kolorem. Wypróbuj połączenia na które nigdy dotąd się nie odważyłaś. Może znajdziesz coś co cię zachwyci?

co to jest color blocking

www.fashionotes.com

Soczyste lato

Sezon letni doskonale nadaje się do eksperymentowania z kolorami, które pięknie prezentują się w słoneczne dni. Pamiętaj, że w tym sezonie królują: fuksja, pomarańcz, czerwień, żółty i fiolet. Wszystkie odważne, intensywne, mocne, soczyste jak letnie owoce. Zaczynając przygodę z color blockingiem przyda Ci się mała ściągawka jak łączyć kolory. Mamy ją dla Ciebie. Wydrukuj i zabierz ze sobą na zakupy!

co to jest color blocking

www.scarves.net

I pamiętaj! Kolory muszą być soczyste, a formy proste.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *