Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow to utalentowana młoda wokalistka, autorka tekstów i Ikona Mody, która skradła serce wielu osób, swoimi nowatorskimi, oryginalnymi, często awangardowymi stylizacjami, które prezentuje na co dzień i w trakcie koncertów? Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź w naszym artykule!

Daria Zawiałow- początki kariery
Daria Zawiałow

pinterest.com

Zaczynała w programie Od przedszkola do Opola, gdzie jako 7-latka wykonała piosenkę Wolnej Grupy Bukowina. Już wtedy dała się zapamiętać, przez oryginalny wokal i serdeczny, wyrazisty uśmiech. Od najmłodszych lat brała udział w wielu warsztatach, konkursach i festiwalach dla dzieci i młodzieży. W 2007 r. zdobyła jedną z pierwszych ważnych nagród w swojej karierze. Tukan Junior to laur w przeglądzie Dziecięcego Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki w ramach organizowanego co roku we Wrocławiu Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Kolejnym krokiem do sławy był udział w programie Szansa na sukces. Dzięki wygranej pojawiła się na Debiutach w Opolu i nie był to jej pierwszy raz, jak się później okaże. Program dał jej szansę na spotkanie z wielką sceną. To dzięki niemu dowiedziała się o przesłuchaniach do chórków Maryli Rodowicz. Wygrała je i przez kolejne lata uczestniczyła we wszystkich trasach artystki. Chórki i współpraca z Marylą Rodowicz były wielkim doświadczeniem, ale już wtedy wiedziała, że chce występować solo.

Za ciosem

Idąc za ciosem, Daria Zawiałow postanowiła spróbować swoich sił w talent show stacji TVN. 2011 r. to była pierwsza próba. Program Mam Talent, który zaprowadził ją do półfinału. Jak to bywa w przypadku takich programów, nie przynoszą one sławy z dnia na dzień. Daria musiała być pokorna i próbować dalej. Dwa lata później Daria pojawiła się w programie X-Factor. Szybko jednak odpadła i wydawałoby się, że na tym poprzestanie. Zaskoczyła niemalże wszystkich. Przez rok ciężko pracowała, by powrócić i udowodnić, jak wielki talent w sobie kryje. Któż z nas nie pamięta słynnego Purple Rain w jej wykonaniu? Nie? Przypomnijmy sobie!

Ta edycja przyniosła Darii wiele niezapomnianych wrażeń, bo dotarła do finałowej dwunastki i choć nie udało się zwyciężyć, dała się zapamiętać polskiej publiczności. Z każdym dniem przybywało chętnych, którzy oczekiwali debiutu muzycznego.

a kysz po dwóch latach
Daria Zawiałow

pinterest.com

Rok 2016 przyniósł Darii największy sukces. Kolejny raz, kiedy pojawiła się w Opolskich Debiutach, zakończył się zwycięstwem. Z Piosenką Malinowy Chruśniak wygrała, pokazując, że chcieć to móc. Już wtedy Daria pokazała, że styl nie jest dla niej bez znaczenia. Kwiecista sukienka na guziki z cienkim splotem przed kolano, połączona z botkami to must have po dzieś dzień. Za Malinowym Chruśniakiem jej kariera nabrała tempa. Stacje radiowe nie przestawały go puszczać, a teledysk obejrzały prawie 3 miliony. Swój materiał prezentowała jeszcze przed oficjalnym wydaniem płyty. 3 marca ukazał się A kysz, a na nim wszystkie kompozycje młodej artystki. Wspomagali ją Piotr Rogucki, Bela Komoszyńska, czy Gaba Kulka. Od 5 października Daria gra koncerty pod hasłem A kysz tour.

Styl Darii Zawiałow
Daria Zawiałow

pinterest.compasowan

To, co zaskakuje w stylu Darii Zawiałow to bardzo kobiecy look. Nie szuka na siłę oryginalności, kontrowersji. Urzeka subtelnością i magią. Kwieciste sukienki przed kolano, spodnie dopasowane do sylwetki, sportowe buty kontrastujące z całością. Włosy niezgrabnie upięte lub rozpuszczone. Oversizowe płaszcze, cienkie kardigany i golfy. Daria swoje stylizacje uzupełnia kapeluszami i to, na co zwracamy uwagę to jej modny piercing. Dla nas Daria to Ikona Muzyki i Mody przez wielkie M.

 

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *