Dlaczego warto kupować w second-handach?

Dlaczego warto kupować w second-handach?

Dlaczego warto kupować w second-handach? To pytanie zadaje sobie każda kobieta, która nie jest miłośniczką używanej odzieży, a która widzi u koleżanki sukienkę Gucci, albo modny sweterek Ralph Lauren. Taki zakup kojarzy się z wydanie dużej sumy pieniędzy, a w rzeczywistości rzecz ma się zupełnie inaczej. Second-handy wracają do łask i warto skorzystać z ich oferty. Dlaczego? Sprawdźcie w naszym artykule.

Dlaczego warto kupować w second-handach?

Dlaczego warto kupować w second-handach?Kojarzone z odzieżą zza granicy, o słabej jakości, niekoniecznie sterylnie dezynfekowaną, dla biednych ludzi. Dziś miejsce o większej renomie, coraz częściej odwiedzane przez osoby na co dzień kupujące w galeriach handlowych. Dlaczego decydujemy się, by odwiedzać szmateksy? Po pierwsze myślę, że zaskakuje cena, po drugie oryginalne ubrania, przez co nie będziemy kopią kogoś, kogo spotkamy na ulicy, po trzecie i najważniejsze to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Bo rozmiary, faktury, wzory i kolory to jeden wielki worek z niespodziankami. Kto z nas nie lubi złapać czegoś, co jest unikatem. Zaryzykuj i nie bój się eksperymentów w takich miejscach.

Zawszę coś znajdę

Są takie miłośniczki second-handów, które zawsze wyglądają pięknie. To stałe bywalczynie takich miejsc, które nie mają problemu z poruszaniem się, szukaniem i wynajdywaniem perełek. Takie kobiety zawsze wyglądają dobrze. Wiedzą, kiedy jest promocja, kiedy wyprzedaż, kiedy nowy towar. Potrzeba wytrwałości, by poznać takie miejsce, by przyzwyczaić się do obecności ludzi niekoniecznie wielkich formatów i nienagannej kultury. Kiedy przejdziesz przez tłum, poznasz sklep, gwarantuję – znajdziesz to, o czym marzysz, a Twoja szafa będzie unikatowa. Wybieraj również takie second-handy, w których cena za kilogram jest wyższa lub rzeczy są ometkowane przed wystawieniem na salę sprzedaży. Unikniesz tłumów, a towar będzie znacznie lepiej wyselekcjonowany, co z pewnością przełoży się na Twoje zadowolenie.

Moda EKO

Dlaczego warto kupować w second-handach?Kupując w second handach, wspierasz ekologię. Brzmi zabawnie? Otóż to nie żart. Prawda jest taka, że kupując ubranie używane, znów wprowadzasz je w obieg, przez co wysypiska śmieci nie są oblężone nadwyżką towaru. I kto z nas nie chciałby wspierać ludzi, którzy za przysłowiową miskę ryżu szyją te ubrania na Wschodzie? Wybierając second handy, nie podpisujesz się pod naganną polityką pracy szwalni na całym świecie.

Rywalizacja

Dlaczego warto kupować w second-handach?Nieprawdą jest, że to mężczyźni są miłośnikami rywalizacji. To kobiety lubują się w poszukiwaniach i łowach, na które muszą się zdecydować, wybierając second handy. W sklepie ogólnodostępny towar jest na wyciągnięcie ręki. Czy nie ciekawiej jest szukać i odkrywać? Decyzję pozostawiamy Tobie. My wspieramy ideę second handów i wspieramy całym sercem.

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *