Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Gorące trendy 2017

Gorące trendy 2017 r. My je znamy!

Gorące trendy 2017 r. My już je znamy! Zobacz, co było na topie przez cały roku, które trendy się utrzymały i na jakie będziemy jeszcze z utęsknieniem czekać w 2018 r. W artykule Ikony Mody kilka propozycji modnych stylizacji i ubrań. Sprawdź koniecznie!

Gorące trendy 2017

Rok 2017 powoli dobiega końca. Jest to poniekąd czas podsumowania i zwrócenia uwagi na to, co nosiliśmy przez cały rok. Które fasony nosiliśmy najchętniej? Jaka modowa rewolucja zaskoczyła nas najbardziej i które inspiracje będą z nami w nadchodzącym roku. Sprawdź!

Płaszcze oversize
Gorące trendy 2017

pinterest.com

To, czym zaskoczył rok 2017 to zdecydowanie płaszcze. Niedopasowane, a w wersji oversize, dodatkowo z kratą, która skradła serca wielu kobiet i mężczyzn. Widzieliśmy je w pokazach Gucciego, Wanga oraz na paryskich tygodniach mody. Kratę najchętniej łączyliśmy z jeansami i botkami lub spodniami palazzo. Kozaki za kolano również zyskały przy takim okryciu wierzchnim.

Jeansy w wersji stragiht i boyfriend

Ten gorący trend pojawił się w Polsce pod koniec maja i został z nami do dziś. Nic nie wskazuje na to, by w 2018 mogłoby być inaczej. Spodnie chętnie łączymy z buzami w wersji sport casual i z koszulami w wersji smart casual. Nie zaszkodzi marynarka i szpilki, by stworzyć styl casualowy. Modne zegarki damskie będą idealnym uzupełnieniem takiej stylizacji. Jeansy powinny być w kolorze jasnym.

Sztruks i aksamit

Powrót materiałów, o których nikt przy zdrowym rozsądku, by nie pomyślał. Projektanci podczas tygodnia mody zaskoczyli niemalże wszystkich tworząc żakiety, spodnie, marynarki i spódnice ze sztruksu. Materiał niezbyt przyjemny wszedł na salony jesienią i wszystko wskazuje na to, że zostanie z nami dużo dłużej. Podobnym zaskoczeniem okazał się królewski aksamit. Aksamitne sukienki, koszule, kombinezony i narzutki sprawiły, że na czerwonym dywanie stało się iście uroczyście.

Grochy
Gorące trendy 2017

pinterest.com

Stylizacje z grochami na nowo skradły nasze serca. Ikony lat 60 nosiły je z wielką gracją pora na czasy współczesne. Idealne sprawdzają się zarówno w stylizacjach na co dzień jak i tych eleganckich. Spódnice, sukienki, spodnie, a nawet koszule powróciły na salony w wielkim stylu.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *