Gorące trendy 2017

Gorące trendy 2017 r. My je znamy!

Gorące trendy 2017 r. My już je znamy! Zobacz, co było na topie przez cały roku, które trendy się utrzymały i na jakie będziemy jeszcze z utęsknieniem czekać w 2018 r. W artykule Ikony Mody kilka propozycji modnych stylizacji i ubrań. Sprawdź koniecznie!

Gorące trendy 2017

Rok 2017 powoli dobiega końca. Jest to poniekąd czas podsumowania i zwrócenia uwagi na to, co nosiliśmy przez cały rok. Które fasony nosiliśmy najchętniej? Jaka modowa rewolucja zaskoczyła nas najbardziej i które inspiracje będą z nami w nadchodzącym roku. Sprawdź!

Płaszcze oversize
Gorące trendy 2017

pinterest.com

To, czym zaskoczył rok 2017 to zdecydowanie płaszcze. Niedopasowane, a w wersji oversize, dodatkowo z kratą, która skradła serca wielu kobiet i mężczyzn. Widzieliśmy je w pokazach Gucciego, Wanga oraz na paryskich tygodniach mody. Kratę najchętniej łączyliśmy z jeansami i botkami lub spodniami palazzo. Kozaki za kolano również zyskały przy takim okryciu wierzchnim.

Jeansy w wersji stragiht i boyfriend

Ten gorący trend pojawił się w Polsce pod koniec maja i został z nami do dziś. Nic nie wskazuje na to, by w 2018 mogłoby być inaczej. Spodnie chętnie łączymy z buzami w wersji sport casual i z koszulami w wersji smart casual. Nie zaszkodzi marynarka i szpilki, by stworzyć styl casualowy. Modne zegarki damskie będą idealnym uzupełnieniem takiej stylizacji. Jeansy powinny być w kolorze jasnym.

Sztruks i aksamit

Powrót materiałów, o których nikt przy zdrowym rozsądku, by nie pomyślał. Projektanci podczas tygodnia mody zaskoczyli niemalże wszystkich tworząc żakiety, spodnie, marynarki i spódnice ze sztruksu. Materiał niezbyt przyjemny wszedł na salony jesienią i wszystko wskazuje na to, że zostanie z nami dużo dłużej. Podobnym zaskoczeniem okazał się królewski aksamit. Aksamitne sukienki, koszule, kombinezony i narzutki sprawiły, że na czerwonym dywanie stało się iście uroczyście.

Grochy
Gorące trendy 2017

pinterest.com

Stylizacje z grochami na nowo skradły nasze serca. Ikony lat 60 nosiły je z wielką gracją pora na czasy współczesne. Idealne sprawdzają się zarówno w stylizacjach na co dzień jak i tych eleganckich. Spódnice, sukienki, spodnie, a nawet koszule powróciły na salony w wielkim stylu.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *