Gucci Garden we Florencji

Gucci Garden we Florencji

Gucci Garden we Florencji to oryginalny koncept włoskiej marki. W Palazzo della Mercanzia mieściło się klasyczne, wielu osobom znane muzeum marki. Nagle  wszystko się zmieniło, a to wszystko za sprawą jednego człowieka. Alessandra Michele. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasz artykuł hot news!

Gucci Garden we Florencji

Za sukces tego miejsca odpowiadają dwie osoby. Alessandro Michele, oraz Luisa Frisa. Co znajdziemy w tym miejscu? Przede wszystkim wielką historię związaną z włoskim domem mody Gucci, a co za tym idzie – torebki. Gucci 2017/2018 to wielkie objawienie na rynku modowym. Dzięki Gucci Garden dowiemy się więcej o poprzednich modelach i innych produktach marki. Odzież, akcesoria, materiały audiowizualne, arcydzieła, dokumenty i gadżety – wszystko to, co przyczyniło się do wielkiego tryumfu.

COSMORAMA

To największa zagadka, bo sama nazwa nie wysuwa oczywistych wniosków. To pomieszczenie z serii kreatywnych, które opowiada historię projektanta, jako producenta wyrobów skórzanych. Boy hotelowy, który pojawia się w pomieszczeniu to nie przypadek. Założyciel marki pracował w Londynie, gdzie w hotelu Savoy odpowiadał za obsługę gości hotelowych.

Gucci Garen Galeria

To miejsce, które rozkocha w sobie miłośników kwiatów. Proszę nie dać się zmylić, nie chodzi o florystykę, a o jeden z topowych motywów ubrań, które Ikona Mody – Gucci wplatał w wiele swoich produktów. Tu można poczuć klimat miejsca i zainspirować się do odkrywania mody przez wielkie M.

Coś dla smakoszy – restauracja

Ponoć nie istnieje dobre miejsce bez restauracji. Tak jest i w tym przypadku. W pięknym, zielonym kolorze zaaranżowana według najwyższych standardów. Czy będzie smacznie? Tego nie wiemy. Sądząc jednak na podstawie nienagannej opinii o marce, można śmiało stwierdzić, że z pewnością.

Bogactwo, o którym marzy każdy

Oprócz wyżej wymienionych miejsc, w Gucci Garden odnajdziecie sklep z dodatkami do ubrań, ale i mieszkania – świece, ceramika i seria gustownych dodatków. To, co kojarzy się z tym miejscem to antyk, zapach starych mebli, zabytkowa porcelana i smak wspaniałej herbaty. Czego chcieć więcej?

Gucci Garden we Florencji

pinterest.com

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *