Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Hugo Boss x FC Bayern

Hugo Boss x FC Bayern

Hugo Boss x FC Bayern. Kto powiedział, że piłka nożna to tylko rozgrywka między dwoma drużynami, o zdobycie bramki i nie ma nic wspólnego światem mody, ten mocno się mylił. Hugo Boss i Bayern nawiązały współpracę. Sprawdź!

Hugo Boss x FC Bayern
Hugo Boss x FC Bayern

pinterest.com

Ktoś, kto jest najlepszy na boisku, musi być równie dobry poza nim. Mowa oczywiście o świecie mody. Jedenastka z Bayernu przekonała się o tym, że może wyglądać znakomicie poza obszarem stadionu. W najnowszej kampanii Hugo Bossa, piłkarze prezentuję serię ciemno-niebieskich garniturów, w których wyglądają jak modele z okładki Harper’s Bazaar.  Włoska wełna z dodatkiem stretchu to celowy zabieg połączenia elegancji z częścią praktyczną. Pod marynarką kryją się koszule w tym samym odcieniu wykonane z bawełny, również z dodatkiem stretchu. Wisienką na torcie jest krawat. Monochromatyczna wersja garnituru przykuwa uwagę i jest bardzo seksowna w wykonaniu Matsa Hummelsa, Roberta Lewandowskiego czy Thomasa Mullera. Dla nas hot!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *