Ikona Mody - Anja Rubik

Ikona Mody – Anja Rubik

Ikona Mody – Anja Rubik to najlepsza, polska top modelka, która osiągnęła gigantyczny sukces na arenie międzynarodowej. Jest piękna, inteligentna, seksowna i bardzo empatyczna. Choć mieszka poza granicami Polski, wspiera działania społeczeństwa i inspiruje do odważnych działań. Sprawdź koniecznie w artykule Ikony Mody. 2017 r. to rok Anji Rubik!

Ikona Mody – Anja Rubik

Zasługuje na to miano bezapelacyjnie. Jest piękną kobietą, która stała się Ikoną modelingu w Polsce i na świecie. Jest naszą wizytówką na arenie międzynarodowej. Inspiruje, radzi, wspiera i motywuje do działania każdego dnia. Przed Wami Anja Rubik.

Modelka przez duże m
Ikona Mody - Anja Rubik

pinterest.com

Jak sama wspomina, dorastała w podróży ze względu na zawód rodziców, którzy byli weterynarzami i często zmieniali pobyt zamieszkania. Już jako siedmiolatka poinformowała rodziców o ambitnych planach na bycie modelką. Inspirowała się wieloma artystami, muzykami i modelkami. Organizowała pokazy, przedstawienia, chętnie pozowała. Karierę modelki rozpoczęła w wieku 15 lat. Pierwszy jej pokaz odbył się w Mediolanie. Niecałe trzy lata później wyjechała do Paryża. Tam ukończyła brytyjskie liceum. Po uzyskaniu świadectwa dojrzałości przeprowadziła się do Nowego Jorku. Tam jej kariera nabrała tempa. Początki jednak nie były kolorowe. Naprzemiennie kazano jej chudnąć i tyć. Wmawiano, że ma krzywe usta, nieproporcjonalną sylwetkę. Jak w każdej branży na początku trafiasz na tych, którym się nie powiodło. Tacy ludzie w pierwszej kolejności wyżywają się na młodych, początkujących modelkach. Tak było również w przypadku Anji. Dlaczego w takim razie się obroniła?

Sukces
Ikona Mody - Anja Rubik

pinterest.com

Lucyna Szymańska to nazwisko, które warto zapamiętać. To dzięki niej i agencji D’vision Anja trafiła na światowe wybiegi, a momentem przełomowym był casting do kampanii perfum Chloé. Poza macierzystą agencją Anja Rubik należy do agencji Next i MODELWERK. Pracowała dla największych, a wśród nich: Valentino, Versace, Dior, Dolce & Gabbana, Chanel, Guci, Armani, Ralph Lauren, Kenzo, Alexander McQueen czy Victoria’s Secret. Karl Lagerfeld nazwał ją najpiękniejszą Polką na świecie. Valentino, Versace, Diora, Dolce & Gabbana, Chanel lub Gucci. Wśród magazynów, na których okładkach się pojawiła, wymienić można: Vogue, Numéro, Harper’s Bazaar, Glamour czy Elle. W 2012 roku trafiła do rankingu ikon mody portalu Models.com.

Kariera telewizyjna i filmowa

Anja od 2010 r. pojawiała się w polskiej edycji programu Top Model jako jurorka i ekspert od zadań specjalnych. Była prowadzącą programu Project Runway, gdzie wspierała słowem i eksperckimi radami początkujących projektantów. Do dziś chętnie nosi kreacje od Maćka Sieradzkiego. Ma za sobą również kilka debiutów w teledyskach. Wraz z Misterem D. stworzyła kawałek CHLEB, w którym zagrała główną rolę. Za odważną, dramatyczną i przejmującą rolę uważamy tę, w teledysku Mary Komasy do utworu Lost Me. Anja wygląda w nim olśniewająco. Zaskakujący zwrot akcji, subtelna nagość i świat modelingu. Sprawdźcie sami.

Kobieta wielkiego serca
Ikona Mody - Anja Rubik

pinterest.com

Ikona Mody – Anja Rubik jest kobietą o wielkim sercu. Empatyczna, troskliwa i pomocna. Każde działania, które podejmuje na rzecz kobiet, są godne podziwu. W trakcie Czarnego Protestu głośno opowiedziała się po stronie kobiet, oskarżając polski rząd o bezprawie. Podobnie było, kiedy w Polsce wszczęto dyskusje o ustawie antykoncepcyjnej czy wolności wyboru w sprawie swojego ciała. Ostatnio po burzliwej dyskusji w sprawie wstrzymania edukacji seksualnej w szkołach, modelka postanowiła zająć stanowisko, tworząc projekt sexedpl, o którym już pisaliśmy. Anja chce naprawiać, inspirować, prowokować do zmian i uskuteczniać i za to w oczach wielu jest Ikoną!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *