Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Ikona Mody - Joanna Krupa

Ikona Mody – Joanna Krupa

Ikona Mody – Joanna Krupa to modelka, dziennikarka i prowadząca program „Top Model”. Zyskała wielką sympatię widzów przez swoje wsparcie dla początkujących modelek, działania na rzecz obrony zwierząt i wielką aparycję. Któż z nas nie zna stwierdzenia „You wanna be a tap madyl?” O Joasi w naszym artykule.

Ikona Mody – Joanna Krupa
Ikona Mody - Joanna Krupa

pinterest.com

Z czarującym uśmiechem wychodzi do ludzi. Zawsze elegancka, elokwentna i empatyczna. Każda jej stylizacja jest hitem czerwonego dywanu. Zasad jest kilka, ale naczelne to takie, że ma być bardzo kobieco, modnie, seksownie i topowo. Po raz pierwszy usłyszeliśmy o niej przy okazji amerykańskiej edycji programu „Dancing with stars” gdzie doszła do finału jako jedyna Polka. Już wtedy media się nią zainteresowały, ale z dnia na dzień została określona jako „modelka” magazynów rozbieranych. Joanna Krupa nie miała z tym problemu i słusznie. Kto z takim ciałem powinien mieć z tym problem? Kolejne kroki gwiazdy to program „Top Model” gdzie oczarowała swoimi urokliwymi przejęzyczeniami i szczerą troską o potencjalne kandydatki na bycie super modelką. Już wtedy pokazała, że wie, czym jest gust i dobry smak.

Styl Joanny
Ikona Mody - Joanna Krupa

pinterest.com

Styl Joanny to istna bomba zegarowa. Nie ma tematu, którego modelka, by się nie podjęła. Na balu TVN-u widzieliśmy ją w asymetrycznej sukni z wycięciem, do której założyła złote szpilki. Przykuła uwagę fotoreporterów i zebranych gości. Jest wierną fanką kreacji od Dawida Wolińskiego i chętnie je zakłada również na co dzień. Nie unika kombinezonów, sukienek przed kolano, które lubi łączyć z trenczem i wysokimi kozakami. Możemy również spotkać Joasię w stylizacji na „szkolny mundurek”. Takiej porcji inspiracji polskie ulice nie widziały już dawno.

Dodatki, które uwielbia
Ikona Mody - Joanna Krupa

pinterest.com

W swoich stylizacjach nie bagatelizuje ważnych dodatków. Ikona Mody – Joanna Krupa to osoba, która zwraca uwagę na detale. I tak w jej stylizacjach dominuje złoto o wielkich gabarytach: kolczyki, naszyjniki, bransolety, torebki i obuwie. Jest wielką miłośniczką biżuterii Lilou, fanką torebek od Stella McCartney oraz Simple, jak i butów polskiej marki CCC.

Akcje charytatywne
Ikona Mody - Joanna Krupa

pinterest.com

Jako Ikona Mody – Joanna Krupa wspiera wiele akcji charytatywnych w obronie biednych, niewinnych i tych, którzy nie mogą mówić – zwierząt. Znamy kampanie, w których Joanna pozowała nago w obronie psów. Znamy te, w których na ciele miała bodypainting i walczyła w obronie PETA. Znamy też te, w których walczyła w obronie zwierząt. Każda stylizacja jest odważna, ale każda zasługuje na uznanie. Finalnie mamy efekt pięknej kobiety, o wielkich ambicjach, która inspiruje swoimi modowymi stylizacjami i wspiera kampanie w obronie zwierząt. Ludzie ją kochają, doceniają i szanują. Na Instagramie i Facebooku codziennie jest obserwowana przez tłumy wiernych fanów. Nic więc dziwnego, że dla wielu stała się Ikoną Mody.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *