Ikona Mody - Joanna Krupa

Ikona Mody – Joanna Krupa

Ikona Mody – Joanna Krupa to modelka, dziennikarka i prowadząca program „Top Model”. Zyskała wielką sympatię widzów przez swoje wsparcie dla początkujących modelek, działania na rzecz obrony zwierząt i wielką aparycję. Któż z nas nie zna stwierdzenia „You wanna be a tap madyl?” O Joasi w naszym artykule.

Ikona Mody – Joanna Krupa
Ikona Mody - Joanna Krupa

pinterest.com

Z czarującym uśmiechem wychodzi do ludzi. Zawsze elegancka, elokwentna i empatyczna. Każda jej stylizacja jest hitem czerwonego dywanu. Zasad jest kilka, ale naczelne to takie, że ma być bardzo kobieco, modnie, seksownie i topowo. Po raz pierwszy usłyszeliśmy o niej przy okazji amerykańskiej edycji programu „Dancing with stars” gdzie doszła do finału jako jedyna Polka. Już wtedy media się nią zainteresowały, ale z dnia na dzień została określona jako „modelka” magazynów rozbieranych. Joanna Krupa nie miała z tym problemu i słusznie. Kto z takim ciałem powinien mieć z tym problem? Kolejne kroki gwiazdy to program „Top Model” gdzie oczarowała swoimi urokliwymi przejęzyczeniami i szczerą troską o potencjalne kandydatki na bycie super modelką. Już wtedy pokazała, że wie, czym jest gust i dobry smak.

Styl Joanny
Ikona Mody - Joanna Krupa

pinterest.com

Styl Joanny to istna bomba zegarowa. Nie ma tematu, którego modelka, by się nie podjęła. Na balu TVN-u widzieliśmy ją w asymetrycznej sukni z wycięciem, do której założyła złote szpilki. Przykuła uwagę fotoreporterów i zebranych gości. Jest wierną fanką kreacji od Dawida Wolińskiego i chętnie je zakłada również na co dzień. Nie unika kombinezonów, sukienek przed kolano, które lubi łączyć z trenczem i wysokimi kozakami. Możemy również spotkać Joasię w stylizacji na „szkolny mundurek”. Takiej porcji inspiracji polskie ulice nie widziały już dawno.

Dodatki, które uwielbia
Ikona Mody - Joanna Krupa

pinterest.com

W swoich stylizacjach nie bagatelizuje ważnych dodatków. Ikona Mody – Joanna Krupa to osoba, która zwraca uwagę na detale. I tak w jej stylizacjach dominuje złoto o wielkich gabarytach: kolczyki, naszyjniki, bransolety, torebki i obuwie. Jest wielką miłośniczką biżuterii Lilou, fanką torebek od Stella McCartney oraz Simple, jak i butów polskiej marki CCC.

Akcje charytatywne
Ikona Mody - Joanna Krupa

pinterest.com

Jako Ikona Mody – Joanna Krupa wspiera wiele akcji charytatywnych w obronie biednych, niewinnych i tych, którzy nie mogą mówić – zwierząt. Znamy kampanie, w których Joanna pozowała nago w obronie psów. Znamy te, w których na ciele miała bodypainting i walczyła w obronie PETA. Znamy też te, w których walczyła w obronie zwierząt. Każda stylizacja jest odważna, ale każda zasługuje na uznanie. Finalnie mamy efekt pięknej kobiety, o wielkich ambicjach, która inspiruje swoimi modowymi stylizacjami i wspiera kampanie w obronie zwierząt. Ludzie ją kochają, doceniają i szanują. Na Instagramie i Facebooku codziennie jest obserwowana przez tłumy wiernych fanów. Nic więc dziwnego, że dla wielu stała się Ikoną Mody.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *