Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Hannah Pixie Snowdon

Inspirująca kobieta – Hannah Pixie Snowdon

Hannah Pixie Snowdon to utalentowana tatuażystka mieszkająca w Sheffield. Jest właścicielką studia Black Stabbath Tattoo. Ma zaledwie 24 lata, a już zdążyła zyskać sławę i uznanie w branży. Wyróżnia się nie tylko oryginalnym stylem, wyczuciem mody, ale także chęcią niesienia pomocy i działalnością charytatywną. Dała się poznać szerszemu gronu odbiorców także dzięki (byłemu już) małżeństwu z wokalistą Bring Me The Horizon – Oliverem Sykesem. Choć jej związek się zakończył, Hannah Pixie pokazała, że jest silną kobietą, a także niezależną kobietą. Pracuje nie tylko stacjonarnie, ale podróżuje po całym świecie, gdzie tatuuje jako gość specjalny. Sama posiada większość ciała pokrytą tatuażami – w tym także twarz oraz wnętrze dłoni. Całość jest niezwykle przemyślana, utrzymana w klimacie dotwork.

Hannah Pixie Snowdon

Tatuatorka z dobrym sercem
Hannah Pixie Snowdon

Pinterest

Hannah Pixie Snowdon wyróżnia się nie tylko ogromnym talentem do tatuowania. Swoją przygodę z nim zaczęła w wieku 17 lat. Często na swoim Instagramie dzieli się projektami, rysunkami. Nierzadko są to mandale. Artystka czerpie inspiracje m.in. z buddyzmu. Wykazuje się również niemałą wiedzą z zakresu historii tatuażu, który jest jej ogromną pasją. Snowdon jest weganką i udziela się w walkach o prawa zwierząt. Podróżując po całym świecie, uświadamia swoim obserwatorom jak ważne jest dbanie o siebie, zdrowe jedzenie i życie w zgodzie z naturą. Posiada także swój własny sklep, który jest zarazem działalnością promującą czerpanie z życia jak najwięcej – Shakthi Om. Organizacja ta została założona przez Hannę Pixie Snowdon i tatuatora Guy Le Tattooera. Wcześniej, pod marką Black Stabbath Tattoo, Hannah wydawała zeszyty, obrazy, plakaty, z których dochód przeznaczała na cele charytatywne.

Roots of Love

Marka Love Shakthi Om, którą promuje hasło „Roots of Love” ma pójść w ślady studia. To nie tylko marka, pod którą będą sprzedawane ubrania, dodatki, ale także sklep, z którego zyski mają pomagać innym. Ze względu na liczne podróże, Hannah Pixie Snowdon czerpie inspiracje z całego świata. Jak sama podkreśla, chce dać ludziom cząstkę tętniącego życiem świata. Spotkała na swojej drodze tysiące życzliwych ludzi, a ich historie były inspiracją do powstania Shakthi Om. Rzeczy, które będzie można kupić są ograniczone ilościowo oraz w jak największym stopniu (bądź w całości) wykonane ręcznie – ubrania, obrazy, biżuteria. Hannah Snowdon wierzy w karmę, przepływ energii, chce dzielić się z ludźmi dobrymi emocjami, miłością i pasją. Życie bez strachu to jej cel. Wierzy, że krzywdzenie ludzi sprawia, że jesteśmy krzywdzeni, dlatego tak ważne jest życie w zgodzie z własnym sumieniem, postępowanie w zgodzie z samym sobą. W wolnych chwilach uprawia jogę i medytuje.

Hannah Pixie i moda
Hannah Pixie Snowdon

Pinterest

Hannah Snowdon wyróżnia się nietuzinkowym stylem. Umie podkreślić zalety swojej filigranowej figury. Mimo tego, że ma zaledwie 155 cm wzrostu, idealnie dopasowuje ubrania do swojej sylwetki i jest bardzo kobieca. Ma na swoim koncie także kolekcję biżuterii, którą stworzyła wraz z marką RoseGal. W kolekcji znalazły się m.in. kolczyki, ozdoby do nosa, łańcuszki, pierścionki. Wszystko utrzymane w niezwykle eleganckim, minimalistycznym stylu. Hannah była także modelką prezentującą ubrania marki Drop Dead, wystąpiła w kilku filmach promujących tę markę. Ma na swoim koncie także utwór muzyczny – Deathbeds – który wykonuje wraz ze swoim byłym mężem, Oliverem Sykesem.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *