Jak powinien ubierać się mężczyzna

Jak powinien ubierać się mężczyzna?

Jak powinien ubierać się mężczyzna? Co zrobić, by przyciągnąć uwagę swoim stylem i zyskać symaptię? W naszym artykule zdradzamy aktualne trendy, inspirujemy i wskazujemy odpowiednią drogę. Przed Wami, pierwszy wpis dla mężczyzn.

Zachowaj zdrowy rozsądek

Jak powinien ubierać się mężcyzna?Jak powinien ubierać się mężczyzna? W środowisku mężczyzn istnieje przekonanie, że aby ubierać się dobrze, należy mieć dużo pieniędzy. Oczywiście istnieje w tym stwierdzeniu sporo racji, bo można pójść do sklepu i wydać fortunę na ubrania od znanego projektanta lub od cenionej marki. Co, jeśli nie masz nielimitowanych środków na koncie, a złota karta to niespełnione dotąd marzenie? Podpowiadamy. Zachowaj zdrowy rozsądek. Zastanów się przez moment, ilu w ostatnim czasie widziałeś dobrze ubranych mężczyzn na ulicy? Tłumów z pewnością nie było. Aktualnie styl mężczyzn na polskich ulicach jest niedbały, niechlujny i mocno zaniedbany. Wynika to z wielu powodów. Po pierwsze nie mamy czasu, po drugie cenimy wygodę, po trzecie żyjemy w czasach byle jakiej mody i tłumy, które każdego dnia mijamy na ulicy traktują swoje stylizacje, jak wyjazd na spotkanie z bezdomnym. Czasy elegancji z pewnością przeminęły, a nielicznym udaje się pozostać wiernym swoim modowym przekonaniom. Co radzimy Tobie? Na pewno musisz się zastanowić jaki styl Cię określa. Elegancki, sportowy, casual, basic, a może mieszanka każdego po trochu? Żaden styl nie uwłacza przy zachowaniu kluczowej zasady. Dbałość o szczegóły.

Znajdź swój kolor

Jak powinien ubierać się mężcyzna?Kolor zawsze gra pierwsze skrzypce. Nie możesz zakładać, że we wszystkim będziesz wyglądać dobrze, bo nigdy tak nie jest. Wszystko ma wpływ na to, jaki kolor do nas pasuje. Kolor włosów, oczu, sylwetka, a nawet wyraz twarzy. Jeżeli masz problem z określeniem kolorów, które do Ciebie pasują, poproś o pomoc znajomego czy dziewczynę, wyjdź na zakupy testowe, przymierz kilka rzeczy i zadecyduj. Ograniczaj swoją szafę w kolorach. Podstawowe, które z pewnością powinieneś mieć to czarny, biały, odcienie szarości i granatu. To uniwersalne kolory, które sprawdzą się przy każdej okazji. Podczas ubierania pamiętaj o zasadzie trzech kolorów. Nigdy więcej. Jeżeli zakładasz szare spodnie i białą koszulę, a marynarkę masz w odcieniach granatu, w takim samym kolorze powinny być twoje buty i pasek.

Rozmar rozmiarowi nierówny

Najbardziej mylne przekonanie wśród mężczyzn. Nigdy rozmiary nie są sobie równe. W każdym sklepie obowiązuje inna rozmiarówka, dlatego starannie za każdym razem wybieraj produkt dla siebie, by uniknąć za dużej lub za małej koszuli, marynarki.

Jak powinien ubierać się mężczyzna w twoim wieku?

Jak powinien ubierać się mężczyzna?Wiek jest istotny podczas kompletowania ubioru w szafie. To nie jest stereotypowe stwierdzenie, a prawda ogólna. Pewne ubrania zostawia się w czasach młodości. Unikaj bluz, szerokich spodni, dresów czy wypchanych kieszeni. Te wszystkie detale mocno wpływają na odbieranie nas w grupie społecznej. Dostosuj swój look pod zajmowane stanowisko w pracy, a imprezując stawiaj na niewymuszoną elegancję – koszula i chinosy sprawdzą się doskonale. Czapkę z daszkiem i dresy odstaw do czasu wyjazdu na ryby lub wyjście do lasu. Uzupełniaj swoje stylizacje o modny zegarek, mokasyny lub półbuty. Jeśli Twoja praca związana jest ze sportowym lookiem, zadbaj o to, by również był adekwatny do wieku i nie kojarzył się z fanem muzyki hip-hop. Moda jest dostosowana do oczekiwań klienta. Jeśli masz problem z wyborem looku – poproś o pomoc specjalistę. Pamiętaj o modnej fryzurze i oryginalnym zapachu. O konkretnych stylizacjach dla Panów będziemy pisać w kolejnych artykułach. Pamiętaj! Stosując się do powyższych zasad, będziesz wiedział, Jak powinien ubierać się mężczyzna.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *