Jak upiąć kucyka

Jak upiąć kucyka? Najmodniejsza fryzura 2018!

Jak upiąć kucyka? Wysoko lub nisko upięty kucyk stwarza spore różnice w wyglądzie. Czy możesz go upiąć do pracy? Do klubu na imprezę, a może na wielki bal sylwestrowy? To zdecydowanie uniwersalne uczesanie, które zyskuje coraz większą sławę. Już się mówi o tym, że to fryzura nadchodzącego sezonu. Jak stworzyć odpowiednią fryzurę z kucykiem? Sprawdź na lifestylowy poradnik!

Jak upiąć kucyka?

Jak upiąć kucyka

pinterest.com

Upięcie potocznie nazywane kucykiem jest fryzurą i ponadczasowej historii. Niezmiennie modny, co sezon pokazywany w różnych wariantach, nadal jest ulubiona fryzurą aktywnych kobiet. Kucyk może być fryzurą na co dzień, ale i na specjalne okazje. Pomyślisz, że na czerwonym dywanie taka fryzura nie przystoi? Wystarczy spojrzeć na Jenifer Lopez! Piosenkarka w wielu sytuacjach stawia właśnie na kucyk. Połączony z dopasowaną suknią tworzy naprawdę zgrany duet. Określenie kucyka jako fryzury przeznaczonej dla stylu smart casual lub sport casual to najlepsza możliwa opcja.

Musisz pamiętać, że to fryzura dla…

Kobiet z długimi włosami! Kucyk nie wygląda estetycznie na włosach półdługich lub krótkich. To infantylny zabieg przeznaczony raczej dla małych dziewczynek, aniżeli dojrzałych kobiet. Jeśli zdecydowałaś się na ścięcie swoich włosów, musisz pogodzić się z brakiem możliwości w wyborze fryzury tego typu.

Kręcone, falujące, proste
Jak upiąć kucyka

pinterest.com

To naczelna zasada, od której musisz zacząć. Jaki rodzaj włosów chcesz spiąć w kitkę? Jeśli masz proste włosy, zepnij je przy samej nasadzie i dodatkowo wyprostuj je na całej długości. Z włosami kręconymi zastosuj niższe upięcie. Loki idealnie opadną na twoje ramiona, a taki efekt nada Ci lekkości i odrobinę pikanterii. Z włosami falowanymi sprawdza się zasada upięcie najniższego. Subtelnie wygląda również zapięcie włosami, zamiast użycie klasycznej klamry lub gumki.

Liczy się jakość!

Podstawą do tworzenia takiej fryzury są zadbane włosy na całej długości. Szczególnie, jeśli wybierasz taką fryzurę na oficjalny wieczór. Nie możesz sobie pozwolić na rozdwojone końcówki czy nierówną długość. xgeneve Twoje włosy powinny wyglądać na odżywione i lśniące. Stosuj odżywki, susz włosy na okrągłej szczotce i nie zapomnij o modelowaniu włosów grzebieniem do tyłu. Pamiętaj o utrwaleniu fryzury za pomocą pasty lub lakieru do włosów.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *